Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Zakliczyńskim Centrum Kultury w Zakliczynie, ul. Rynek 1, 32-840 Zakliczyn:

  1. Zakliczyńskie Centrum Kultury gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności ustawy Ustawy z dnia 25 października 1991 roku O organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz. U. z 2001 r. nr 13 poz. 123 z późn. zm.) w celu realizacji zdań statutowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest Dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury.
  3. Zakliczyńskie Centrum Kultury co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.
  4. Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
  6. Zakliczyńskie Centrum Kultury nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.
  7. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Zakliczyńskiego Centrum Kultury z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Zakliczyńskiego Centrum Kultury. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie pocztą tradycyjną.

 

 

„…Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze,

zawsze będą z nami…”

 

Redaktorowi naczelnemu „Głosiciela”

Panu

Markowi Niemcowi

oraz Jego Rodzinie

Szczere wyrazy współczucia i słowa otuchy po śmierci

Mamy

 

Składają:

 Przewodnicząca Rady Miejskie

w Zakliczynie

Anna Moj

Burmistrz Miasta i Gminy

Zakliczyn

Dawid Chrobak

 

Kochany człowiek nigdy nie umiera,

żyje zawsze w myślach, słowach i wspomnieniach

  

Posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

 

Panu

Michałowi Wojtkiewiczowi

oraz  Jego Rodzinie

 

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu śmierci

 

Żony

Składają

Przewodnicząca Rady Miejskiej

 w  Zakliczynie

Anna Moj  

Burmistrz Miasta i Gminy

Zakliczyn

 Dawid Chrobak

 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 18 października o godz. 15:00

w Kaplicy cmentarnej w Tuchowie

 

 

Do sprzedaży dom wolnostojący w Stróżach (gm. Zakliczyn) o powierzchni 230 m kwadr. (8 pokoi), wybudowany z cegły w 1964 r. po kapitalnym remoncie w 2011 r. Budynek z poddaszem użytkowym i suterenami do zamieszkania od zaraz. Działka 1 ha ogrodzona, dojazd asfaltowy.

Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie gazowe i węglowe, kominek, telefon, Internet.

Na 1-hektarowej działce, na której oprócz budynku mieszkalnego znajduje się budynek dawnej szwalni (20 stanowisk pracy, gotowy do wykorzystania) o pow. 110 m kwadr. oraz 2 budynki gospodarcze (garaż po generalnym remoncie o powierzchni około 135 m kwadr. oraz stodoła do remontu lub wyburzenia i dwie solidne piwnice wolnostojące o powierzchni około 35 m kwadr.

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela: tel. +48-66-77-03-429; +44-74-01-06-45-33. Więcej informacji na www.adresowo.pl.

Cena nieruchomości: 650 000 PLN.

Czytaj więcej: Dom do sprzedania Czytaj więcej: Dom do sprzedania Czytaj więcej: Dom do sprzedania
Czytaj więcej: Dom do sprzedania Czytaj więcej: Dom do sprzedania  

Organizatorzy imprez na terenie gminy Zakliczyn - zgłoszenia o imprezach przez Was organizowanych proszę przesyłać na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kalendarz Imprez Kulturalnych 2018 roku

 

 

Lipiec

 

Koncert dla Kamila - 01 lipca, początek, godz. 15:00  - Kompleks Rekreacyjno - Sportowy "Kamieniec"  oraz stadion LKS "Dunajec" w Zakliczynie. Koncert charytatywny organizowany dla  nastoletniego Kamila Kasprzyka, który po raz trzeci walczy z  nawrotem białaczki. W programie m.in. występy zespołów muzycznych, kiermasz fantów oraz licytacja z których zasilone będzie konto fundacji finansującej leczenie Kamila, także mecz charytatywny na stadionie LKS "Dunajec". 

 

DARE2b MTB Maraton Zakliczyn 2018 - 21 lipca - Baza maratonu rowerowego zlokalizowana została obok klasztoru oo. Franciszkanów w Zakliczynie, ul. Klasztorna.Trzecia edycja maratonów rowerowych MTB rozgrywanych na terenie Gminy Zakliczyn. Startujący w tym maratonie zawodnicy mają do wybory trzy trasy o zróżnicowanym stopni długości i trudności (63 km, 47 km, 33 km).

 

VI Parafialne Święto Rodziny29 lipca – impreza plenerowa na kompleksie rekreacyjnym przy klasztorze OO. Franciszkanów w Zakliczynie piknik rodzinny wraz z występami artystycznymi o charakterze interaktywnym dla rodzin z dziećmi.

 

SIERPIEŃ

 

Jubileusz 25 - lecia SOD "Filipowice" - 4 sierpnia, poczatek, godz. 16:00 - Filipowice - Oficjalne uroczystości 25 lecia Strażackiej Orkiestry Dętej "Filipowice" ; w programie m.in.: Msza św. w kościele parafialnym w Filipowicach, uroczystości oficjalne na placu obok Domu Strażaka, koncert jubileuszowy Orkiestry, koncert zespołu Rompey oraz biesiada muzyczna.

 

V Zakliczyński Triathlon Turystyczny - 5 sierpnia, początek, godz. 13:50 - Zakliczyn - Wydarzenie rozpocznie się o godz. 13:50 złożeniem wiązanki kwiatów przez władze samorządowe oraz uczestników triathlonu na pomniku poległych za wolną Ojczyznę. Zawody składają się z tras pokonywanych: rowerem, kajakiem i pieszo. Uczestnicy triathlonu startują w dwuosobowych drużynach, w kategoriach: sportowej na trasie „Masters” i rodzinnej „Hobby”(rodzic i niepełnoletnie dziecko). Start interwałowy, co 2 minuty, kolejność losowana. Organizator: „Sokół” Zakliczyn. Patronat honorowy: Marszałem Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, Starosta Powiatu Tarnowskiego Roman Łucarz. Partnerzy: Urząd Miejski w Zakliczynie, Kajaki Dunajcem, Agencja Turystyki Aktywnej „Styr”, OSP Zakliczyn, Zakliczyńskie Centrum Kultury.

 

 

Odpust Jamneński  - Uroczystości 20 lecia koronacji obrazu Matki Bożej Niezawodnej Nadziei na Jamnej  – 16 Święto Pojednania - 14 - 15 sierpnia - Jamna.

 

14 sierpnia (wtorek)

12:00 - Anioł Pański - inauguracja wystawy „Nadzieja ukoronowana”
15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego (kościół sanktuaryjny)
15:30 – Misterium-Radosny Pogrzeb Matki Bożej
19:00 – Msza Święta (kościół sanktuaryjny)
20:00 – Sympozjum „Dziedzictwo o. Jana Góry w Wieczerniku poprowadzi dr hab. o. Nikodem Brzózy

 

15 sierpnia (środa)

10:00 – uroczystość patriotyczna przy pomniku upamięntniajacym poległych partyzantów AK i mieszkańców Jamnej (plac przykościelny):

- hymn państwowy - Strażacka Orkiestra Dęta „Filipowice”
- wystąpienie burmistrza Dawida Chrobaka i Starosty Tarnowskiego Romana Łucarza
- wystąpienia zaproszonych gości
- modlitwa za poległych
- złożenie kwiatów pod pomnikiem

11:00 – Msza święta polowa sprawowana przez J.E. prymasa Polski ks. abpa Wojciecha Polaka w 20 - lecie koronacji obrazu Matki Bożej Niezawodnej Nadziei (Msza odpustowa),
12:20 – Polonez koronacyjny na łące i taniec z flagami -20 wodzirejów na 20 lecie „Grupa Imprateam”,
13:20 – koncert jubileuszowy zespołu „Igramy z Pokusą.”

15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego (kościół sanktuaryjny),
16:00 – Misterium Jacka Kowalskiego „O zaśnięciu Najświętszej Maryi Panny”,
19:30 – Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny (kościół sanktuaryjny).

 

Komitet organizacyjny:

o.Andrzej Chlewicki op.
Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak
Starosta tarnowski Roman Łucarz
Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zakliczynie Anna Moj
br. Dariusz Kanarek
Stowarzyszenie Domu św. Jacka imienia ojca Jana Góry
Dagmara i Miroslaw Nowak
Grupa Imprateam-Mariusz Niedziałkowski

 

Patronat medialny

Tarnowski Gość Niedzielny
Radio RDN Małopolska
Gazeta Temi
Tarnowska TV
Dobry Tygodnik Sądecki

 

 

Dożynki Gminy Zakliczyn i XX. Dożynki Powiatu Tarnowskiego  - 25 - 26 sierpnia. Kompleks Rekreacyjno-Sportowy "Kamieniec" w Zakliczynie. Organizator: Gmina Zakliczyn i Powiat Tarnowski.

 

Program:

25.08.2017 r. – sobota 7. Dożynki Gminy Zakliczyn

Godz. 14.00 – 15.00 Msza Święta Dziękczynna w kościele pw. św. Idziego opata w Zakliczynie.

przejazd na Kamieniec

Godz. 15:15 – 15:30 Otwarcie Dożynek Gminy Zakliczyn
Godz. 15:15 – 18:00 Gminny Przegląd Wieńca Dożynkowego,
Godz. 18:30 – 19:50 Grupa Furmana – koncert
Godz. 20:00 – 21:15 De Mono – koncert gwiazdy
Godz. 21.30 – 02.00 Festyn dożynkowy z zespołem "zDolny Band"

 

26.08.2017 r. – niedziela XX Dożynki Powiatu Tarnowskiego

 

KR-S Kamieniec

Godz. 11:30 – 11.50 Przyjazd grup wieńcowych na plac obok „Orlika” na „Kamieńcu”.
Godz. 12.00 – 13.00 Uroczysta Polowa Msza Święta Dożynkowa
Godz. 13.00 – 13.30 Koncert Chóru "Cantando canzoni" - przypięcie kłosów zbóż gościom dożynkowym  

- przekazanie chleba przez gospodarzy dożynek Staroście Tarnowskiemu i Burmistrzowi Miasta i Gminy Zakliczyn
- poczęstunek chlebem  (Starosta, Burmistrz)

Godz. 13.30 – 14.00 Oficjalne wystąpienia - Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Starosta Tarnowski

Godz. 14.00 - 16.00 XIX Powiatowy Przegląd Wieńca Dożynkowego

- kolejność prezentacji gmin alfabetyczna

Godz. 16.00 – 17.10 Koncert muzyczny Kabaretu Czwarta Fala
Godz. 17.15 – 18.15 Rozstrzygnięcie Konkursu na „Najlepszego Sołtysa Powiatu Tarnowskiego 2016”
Godz. 18.15 – 18.45 Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom XIX Powiatowego Przeglądu Wieńca Dożynkowego
Godz. 19.00 Gwiazda Wieczoru – Złoty Maanam
Godz. 20:30 Pokaz ogni sztucznych

Dodatkowe atrakcje: wesołe miasteczko, prezentacja partnerów zagranicznych Powiatu Tarnowskiego oraz degustacja produktów lokalnych, warsztaty kulinarne i rękodzieła ludowego w ramach projektu „Nasz Region, Nasza Tradycja – Nasze Dziedzictwo” współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich w ramach RPO WM na lata 2014-2020

 

WRZESIEŃ

 

19. Święto fasoli w Zakliczynie. 01 - 02 września. Kompleks Rekreacyjno - Sportowy "Kamieniec" w Zakliczynie. Największa i najpopularniejsza w Małopolsce zakliczyńska impreza promująca produkt lokalny - fasolę "Piękny Jaś z doliny Dunajca". Główne atrakcje to: Jarmark Produktu Lokalnego, prezentacje sceniczne oraz lunapark na zakliczyńskim Rynku. W tym roku na scenie Święta fasoli zobaczymy m.in. Kordiana (sobota) i Stachurskiego (niedziela). Organizatorzy: ZCK oraz Stowarzyszenie "Klucz" przy wsparciu samorządów; gminnego, powiatowego i wojewódzkiego.

 

Program 19. Święta fasoli w Zakliczynie "Nasze Dziedzictwo – Nasza Duma" 

 

 

1 września – 19:00 – 2:00

Disco fasola z gwiazdą – koncert "Kordiana", początek godz. 21:30

 

2 września – zaczynamy od 11 -tej

 

11:00 – Jarmark Produktu Lokalnego
11:00 – Małopolski Piknik Wolności
12:00 – Małopolska Szkoła Tradycji – Zakliczyński Matecznik Tradycji
13:00 – III Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Dawida Matury
14:00 – SOD "Filipowice" – koncert jubileuszowy
15:00 – Oficjalne uroczystości 19. Święta fasoli
16:00 – Wyniki konkursu fasolowego
17:00 – Fasolka od Burmistrza
18:00 – koncert zespołu Tequlla Band
20:00 – Stachursky – gwiazda 19. Święta fasoli

 

Jak zwykle na Rynku w Zakliczynie podczas Święta fasoli czynny będzie Lunapark z Moraw, prowadzone będą akcje charytatywne i licytacje, a także przygotowaliśmy szereg atrakcji towarzyszących imprezie, m.in. pokaz węgierskich huzarów.

 

Konferansjerem 19. Święta fasoli jest Łukasz Kornaś

 

 

Organizatorzy:

Zakliczyńskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie „Klucz” przy współpracy firm "Tropic" Mariusza Osysko i Witold Wolf Organizacja i Obsługa Imprez Plenerowych, ZG Z OSP RP w Zakliczynie, Urzędu Miejskiego w Zakliczynie, Zakładu Usług Komunalnych w Zakliczynie, Dawida Matury, LKS Dunajec Zakliczyn, GBP Zakliczyn oraz wsparciu: ARiMR OR Kraków, firmy Sufigs, KM-NET, Centrum Sztuki Mościce.

 

Patronat medialny: RDN Małopolska, portal ZCK www.zakliczyninfo.pl , Gazeta Krakowska, Głosiciel, Kurier Tarnowski, Koncertowy Tarnów i Okolice.

 

Na 19. Święto fasoli zapraszają do Zakliczyna: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Wicemarszałek Małopolski dr hab. Stanisław Sorys, Starosta Tarnowski Roman Łucarz oraz Dyrektor ZCK i Prezes Stowarzyszenia „Klucz” Kazimierz Dudzik

 

Uroczystości ku pamięci kpt.Jana Dubaniowskiego "Salwy". 16 września. Zakliczyn - Ruda Kameralna.

8:45 - Oficjalne złożenie zniczy i wiązanek na grobie kpt. Jana Dubaniowskiego "Salwy". Przemarsz do kościoła Św. Idziego w Zakliczynie.
9:30 - Uroczysta Msza Święta w patriotycznej oprawie w intencji dowódcy i żołnierzy oddziału NSZ "Żandarmeria". Po Mszy Św. przejazd do Rudy Kameralnej.
11:00 - Ruda Kameralna - Oficjalne uroczystości pod pomnikiem partyzanckim. Powitanie Gości, Apel Poległych, złożenie kwiatów i wiązanek, wystąpienia gości.  Po oficjalnej części poczęstunek.

Impreza towarzysząca: Edukacyjny Rajd Górski im. kpt Jana Dubaniowskiego "Salwy".

 

74. rocznica pacyfikacji Jamnej i bitwy batalionu "Barbara" 16 p.p. AK - 23 września, początek godz. 10:15. Jamna. Program wydarzenia; ceremoniał wojskowy pod pomnikiem poległych podczas pacyfikacji, msza święta w intencji poległych i pomordowanych, piknik patriotyczny. Organizatorzy: Gmina Zakliczyn oraz Ośrodek św. Jacka w Jamnej pod patronatem Starosty Tarnowskiego.

Impreza towarzysząca: Biegi Pamięci Akcji "Burza" - Jamna 1944 – 2017 IV Jamneński Bieg Górski. Organizator: Agencja Turystyki Aktywnej „STYR” Janusz Flakowicz, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  , tel. 696 992 339.

 

Uroczystość patriotyczno - religijna na Mogile - 30 września, początek godz. 10:45. Doroczna uroczystość upamiętniająca atak hitlerowski na szpitalik AK w lasach Woli Stróskiej.

 

 

 PAŹDZIERNIK

 

Kazimierzowskie Spotkania u Jordana - 14 października, początek 18:00 -  cykl spotkań artystycznych z niezwyczajnymi, znanymi artystami w sali im. S.W. Jordana. Gośćmi Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury będą w 2018 roku m.in. pianista Wiesław Gertner (brat wybitnej kompozytorki Katarzyny Gertner), Jan Jakub Należyty czy małżeństwo artystyczne Witalina i Michał Pastuchowie. Spotkania będą mieć konwencję rozmowy z artystami oraz występami scenicznymi. Wstęp tylko za wejściówkami, które będą do odbioru w siedzibie ZCK.

 

Różaniec i msza święta w intencji pokoju na świecie - 21 października, początek godz. 14:00. Rokrocznie w trzecią niedzielę października Proboszcz Parafii Domosławice zaprasza do udziału w modlitwie różańcowej oraz mszy świętej na terenie cmentarza wojennego w Charzewicach na tzw. Pomnikach na pograniczu Charzewic, Melsztyna i Gwoźdźca.

 

2 Korowód Świętych - 31 października, początek godz. 16:00. Przejście ulicami miasta barwnego korowodu świętych i błogosławionych, trasą ze Szkoły Podstawowej, na rynek i do kościoła pw. Matki Bożej Anielskiej. Organizator: Parafia MB Anielskiej, Domowy Kościół i Oaza Rodzin, Szkoła Podstawowa w Zakliczynie

 

LISTOPAD

 

100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości - listopad - cykl imprez patriotycznych rozpoczynających się od 4 listopada.

 

GRUDZIEŃ

 

Kazimierzowskie Spotkania u Jordana - 08 grudnia, początek 18:00 - inauguracja cyklu spotkań artystycznych z niezwyczajnymi, znanymi artystami w sali im. S.W. Jordana. Gośćmi Dyrektora Zakliczyńskiego Centrum Kultury będą w 2018 roku m.in. pianista Wiesław Gertner (brat wybitnej kompozytorki Katarzyny Gertner), Jan Jakub Należyty czy małżeństwo artystyczne Witalina i Michał Pastuchowie. Spotkania będą mieć konwencję rozmowy z artystami oraz występami scenicznymi. Wstęp tylko za wejściówkami, które będą do odbioru w siedzibie ZCK.

 

Zakliczyński Festiwal Smaku Regionalnego - 22 grudnia, początek godz. 9:00 - Zakliczyn - Rynek. Prezentacja stoisk organizacji pozarządowych gminy Zakliczyn z wyrobami regionalnymi nawiązującymi do tradycji świątecznej oraz dekoracjami świątecznymi. Ponadto "pod arkadami" przy wejściu do ratusza będzie serwowana przez burmistrza świąteczna zupa grzybowa. Organizatorzy: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Stowarzyszenie "Pod bocianim gniazdem" oraz Zakliczyńskie Centrum Kultury. Zgłoszenia stoisk przyjmowane są drogą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub w siedzibie ZCK w ratuszu na poddaszu.

 

 

Czytaj więcej: Kancelaria Radcy PrawnegoKancelaria Radcy Prawnego 

Sebastian Kumięga

 

Faściszowa 23, 32-840 Zakliczyn

tel. 661-34-45-49,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pomoc prawna w sprawach z zakresu:

- prawa cywilnego

- prawa obrotu i zarządzania nieruchomościami

- prawa administracyjnego

- prawa samorządu terytorialnego

- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- prawa rodzinnego

- prawa handlowego i gospodarczego

Kancelaria nie świadczy pomocy prawnej w sprawach, gdzie stroną postępowania lub organem rozstrzygającym jest Starosta Tarnowski reprezentujący Powiat Tarnowski lub Skarb Państwa.

Czytaj więcej: Dla nich jedziemy

Już w niedzielę 17 lipca zapraszamy mieszkańców naszej Gminy Zakliczyn i wszystkich, którzy chcą pomagać poprzez dobrą zabawę,  na charytatywną imprezę „DLA NICH JEDZIEMY BEZ BARIER” do Zakliczyna na Kompleks Orlik w godzinach od 12.00 do 22.00
Przedsięwzięcie ma na celu pomoc dla chorych dzieci z Gminy Zakliczyn potrzebujących wsparcia: Basi z Gwoźdźca, Damiana z Faliszewic, Jagódki i Oliwki z Zakliczyna
Wszystko rozegra się na Kompleksie Sportowym Orlik przy honorowym patronacie Burmistrza Gminy Zakliczyn.

PARKING BEZPŁATNY DLA UCZESTNIKÓW IMPREZY NA PŁYCIE RYNKOWEJ W ZAKLICZYNIE

Impreza obejmuje:

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych