Kliknij aby oglądnąć

Z kijkami po wschodniej Małopolsce

Opublikowano: czwartek, 16, listopad 2023 Kazimierz Dudzik

zkijkamiZnasz miejsce/obiekt służące rozwojowi turystyki, szczególnie w kontekście uprawiania Nordic Walking, w obszarze Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała, Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu”, Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju oraz Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”?

 

Warunki zgłoszenia oraz zasady wyboru miejsca/obiektu służącego rozwojowi turystyki w ramach projektu współpracy pn. Z kijkami po wschodniej Małopolsce:

 

W pierwszej kolejności wybierane zostaną miejsca/obiekty jest atrakcyjność dla turysty, osób spędzających czas na obszarze, odległość od wyznaczonych przez partnerów projektu współpracy tras Nordic Walking oraz miejsca/obiekty utożsamiane z otoczeniem, lokalnym dziedzictwem kulturowym, gastronomią, miejscami odpoczynku, szlakami i zabytkami, a także miejscami noclegowymi.

 

Wybrane zostaną miejsca/obiekty służące rozwojowi obszaru w zakresie turystki po wschodniej Małopolsce, szczególnie w kontekście ścieżek Nordic Walking oraz rehabilitacji postcovidowej i oddechowej. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: https://www.zakliczyn.pl/wp-content/uploads/2023/11/formularz-zgloszeniowy-miejsc_obiektow-db.pdf

 

Zgłoszenia należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym udostępnionym na stronie internetowej: www.dunajecbiala.pl  www.kwartetnaprzedgorzu.pl  www.psr.tuchow.pl  www.nasliwkowymszlaku.pl  w terminie od 10 listopada 2023 r. do 24 listopada 2023 r. poprzez przesłanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. kserokopii zgłoszenia lub osobiste dostarczenie do biura Lokalnej Grupy Działania Dunajec-Biała (ul. Browarki 7, 32-840 Zakliczyn) w godzinach pracy biura od poniedziałku do piątku od 7.45 – 15.45.

 

źródło informacji: UM Zakliczyn

 

 

 

Odsłony: 333