Przejście do firmy KM-Net

SKO

001W dniu 5 listopada 2022 r. w Nowym Targu rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików i Młodziczek. Nasz klub reprezentowali: Kacper Kwiek, Michał Jewuła, Nikodem Nagel. Chłopcy mogą turniej zaliczyć do udanych.

002Nikodem zajął wysoką 3️ lokatę. Michał zajął bardzo wysokie 1️3 miejsce (był to jego drugi turniej indywidualny rangi wojewódzkiej w tej kategorii wiekowej). Kacper zaliczył fajny debiut wygrywając dwa pojedynki singlowe i zajmując ostatecznie 25 miejsce.

 

 

003Natomiast w dniu 19 listopada 2022 r. w Słopnicach odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków, w którym świetnie spisał się Jakub Sikoń zdobywając trzecie miejsce startując z chłopcami nawet o trzy lata starszymi!

 

 

004Dzień później w Czchowie rozegrano II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów i Kadetek, w którym najlepej z naszych reprezentantów zaprezentowali się Nikodem Kras zajmując 5 miejsce oraz Marcin Ramian, który był 8️. Z dobrej strony pokazała się reszta chłopców. Nikodem Nagel zakończył na 25 miejscu, a Sebastian Krakowski na 33.  To był bardzo aktywny weekend dla naszych tenisistów!

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.