Przejście do firmy KM-Net

SKO

jamnaOd września tego roku prowadzone przez OO. Dominikanów Sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei na Jamnej wzbogaciło się o nową Mszę Świętą odprawianą w każdą niedzielę o godzinie 16:00. Jest to Msza odprawiana po łacinie, według dawnego rytu, używanego w całym Kościele zachodnim do lat 60 ubiegłego wieku. Z uwagi na rosnącą liczbę miłośników tej formy Mszy Św., papież Benedykt XVI zezwolił na jej odprawianie każdemu księdzu, a nawet polecił przełożonym kościelnym umożliwić udział w niej tym, którzy o to proszą. Na Jamną na Mszę o godzinie 16 - tej przyjeżdżają często ministranci i śpiewacy kościelni aż z Krakowa, żeby zadbać o łacińskie kościelne śpiewy i o odpowiednią służbę liturgiczną.

W niedzielę, 29 listopada, Jamna gościła Krakowian, dzięki czemu naszą modlitwę wzmocnił kościelny śpiew gregoriański. Wszystkich, chcących poznać tradycyjną, powszechną niegdyś formę Mszy Św., zapraszamy w niedziele na godz. 16:00 na Jamną.

Profil Sanktuarium na Jamnej na fb: https://www.facebook.com/Dominikanie-Jamna-1401696146719627/?ref=aymt_homepage_panel

Osobny prywatny profil miłośników Mszy o 16:00
https://www.facebook.com/Msza-%C5%9Bw-w-rycie-tradycyjnym-na-Jamnej-966848123379374/?fref=ts

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.