Przejście do firmy KM-Net

SKO

Plakat A3Koncert uwielbienia wraca na zakliczyński rynek. Po raz siódmy przyłączamy się do wielu innych miast Polski, które właśnie w tym dniu w podobny  sposób obchodzą uroczystość Bożego Ciała. Będzie to dobra okazja, by w gronie rodziny i znajomych razem uwielbiać Boga modlitwą i śpiewem za dar Eucharystii. Wcześniej tradycyjnie o godz. 10.00 na rynku zostanie odprawiona msza św. i ulicami miasta przejdzie procesja do czterech ołtarzy zakończona pod pomnikiem św. Jana Pawła II aktem zawierzenia miasta i gminy opiece Patrona. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00.

 

 

006W tym roku do wspólnoty chóru i orkiestry „Zanurzeni w miłosierdziu” ponownie dołącza Chór Cantando Canzoni działający przy Zakliczyńskim Centrum Kultury oraz Chór "Cantores Sancti Jacobi" z parafii św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku.

 

Koncert będzie także okazją do przekazania wartościowych treści profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Dlatego do udziału w koncercie zaprosiliśmy również grupę „Wyrwani z Niewoli” z Białegostoku, w skład której wchodzi profilaktyk i psycholog, doświadczeni ewangelizatorzy i osoby na co dzień pracujące z dziećmi i młodzieżą. Podczas koncertu artyści głoszą świadectwo swojego życia uwikłanego przed laty w nałogi, a obecnie wolnego od uzależnień.Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem przez Ordynariusza Tarnowskiego. Modlitwę uwielbienia podczas koncertu poprowadzi ks. Wojciech Karpiel, moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie oraz  pani Bernadetta Kalicka-Rabiasz, ze wspólnoty Domowego Kościoła w parafii Czchów.


Organizatorami Koncertu są: Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Zakliczyńskie Centrum Kultury, Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie, o. Ariel Krzywda OFM Proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie, proboszcz parafii pw. św. Idziego opata w Zakliczynie ks. Paweł Mikulski oraz wspólnoty działające przy obu parafiach. Serdecznie zapraszamy na zakliczyński rynek w czwartkowy wieczór.

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.