Przejście do firmy KM-Net

SKO

11 czerwca w Krakowie w Klubie Studio odbędzie się koncert finałowy Festiwalu „Black or white” podczas którego wśród gwiazd polskiej estrady wystąpi zakliczynianka Izabela Mytnik.

blackKoncert „Black or white” to wyjątkowe wydarzenie, w którym każdego roku uczestniczą Gwiazdy Polskiej Sceny Muzycznej. Każdy kto choć raz był uczestnikiem koncertu, wraca na jego kolejne edycje. A w tym roku mamy dla Państwa zaplanowaną niezwykłą muzyczną ucztę, która odbędzie się pod hasłem:

„Duety wszech czasów”

Na scenie Klubu Studio wystąpią: Grażyna Łobaszewska Stanisław Sojka Andrzej Lampert Kabaret Hrabi Edyta Krzemień Czesław Jakubiec Karolina Leszko Mateusz Krautwurst Jan Bzdawka Izabela Mytnik, Zespół Wokalny Colour Voices, Zespół Wokalny Star_si. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Festiwalowa OF BOW pod dyrekcją Karola Pyki.


Koncert poprowadzi Ewa Drzyzga


Koncert organizowany jest przez Klinikę Endokrynologii SU w Krakowie we współpracy z miastem Kraków celem wsparcia Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii i promowania wiedzy na temat nowotworów neuroendokrynnych. Nowotwory neuroendokrynne to niezwykle różnorodne nowotwory, dlatego będziemy chcieli Państwa zaskoczyć różnorodnością muzyki w wykonaniu nieprzewidywalnie skojarzonych duetów, złożonych z Osobowości Polskiej Sceny Muzycznej. Corocznym mottem Festiwalu jest maksyma Pitagorasa: "Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów"

W tym roku wybrzmi ona dodatkowo w innych, trudnych okolicznościach solidaryzujemy się z UKRAINĄ. Bilety zostaną przekazane Fundacji Pro Endocrinologia Kliniki Endokrynologii celem poprawy diagnostyki i leczenia pacjentów onkologicznych pozostających pod opieką Kliniki.

Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom uda się skrócić statystyczny czas diagnozy, który obecnie wynosi od 5 do 7 lat, a nowotwory neuroendokrynne czarno na białym zapiszą się w świadomości Polaków. Dodatkowe informacje na temat obecnego i poprzednich edycji Festiwalu, a także na temat możliwych do zakupienia przedmiotów, ofiarowanych przez Artystów, celem wsparcia Fundacji dostępne będą na stronie facebook: Festiwal Black or white.

 

Źródło informacji: www.klubstudio.pl

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.