Przejście do firmy KM-Net

SKO

herbgminyInformacja dotycząca wprowadzenia stałej organizacji ruchu dla dróg znajdujących się w obszarze Rynku w Zakliczynie

 

Informujemy, że od dnia 27.04.2022 r. rozpoczną się prace związane z wprowadzeniem Projektu Stałej Organizacji Ruchu dla dróg znajdujących się w obszarze Rynku w Zakliczynie (droga powiatowa 1408K, droga gminna 203417K oraz skrzyżowania z drogami dochodzącymi do rynku).


Pierwszą zmianą będzie przeniesienie przystanku autobusowego z tymczasowej lokalizacji w pasie ulicy Malczewskiego do poprzedniego miejsca, czyli na południową część płyty rynku (wiata przystankowa zlokalizowana jest w miejscu starego przystanku – zaraz przy drewnianym obiekcie handlowym). W związku z tym apelujemy do wszystkich przewoźników oraz pasażerów o dostosowanie się do zmian od 27.04.2022 r.

 

 

Jednocześnie informujemy, iż w następnych dniach sukcesywnie będą wprowadzane kolejne zmiany w związku, z czym zwracamy uwagę na zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie Rynku w Zakliczynie.

 

Partner zakliczyninfo

TKK

 

Warto zobaczyć

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.