tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

otwarcieturniejuJak już wspominano w poprzednich artykułach w listopadzie 2015 roku minęło 20 lat od chwili powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego „GULON” przy Szkole Podstawowej w Zakliczynie, w dniu 2 stycznia 2015 roku przemianowanego na Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „GULON” (adres: ul. turniejmMalczewskiego 56, 32-840 Zakliczyn). Obecnie trwające obchody 20-lecia powstania klubu zostały zapoczątkowane w dniach 14 i 15 listopada 2015 roku organizowanymi w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie wojewódzkimi turniejami klasyfikacyjnymi żaków i turniejmłodzików, w których otwarciu uczestniczył Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, Dyrektor Biura Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Krakowie Andrzej Wojtas oraz liczne grono działaczy i członków klubu a także ich rodziców oraz trenerów i rodziców z innych ośrodków tenisa stołowego Małopolski a przede wszystkim najmłodszych zawodników rywalizujących w tych rozgrywkach. W turniejach tych wystąpiła liczna rzesza najmłodszych tenisistów stołowych z całej Małopolski, w której jedną z najliczniejszych była ekipa gospodarzy MLUKS „GULON” Zakliczyn. Dwudniowe zmagania jak zwykle w Zakliczynie przeprowadzono na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym co podkreślali uczestnicy oraz przedstawiciele innych klubów.

 

Aleksandra Guzik i Kacper Turecki wygrali II WTK Żaków – Zakliczyn 14.11.2015r.

aguzikW dniu 14 listopada 2015 roku w Zakliczynie rozegrano II Wojewódzki  Turniej Klasyfikacyjny Żaków z udziałem 35 uczestników (9 dziewcząt i 26 chłopców). W zawodach zwyciężyli Aleksandra Guzik i Kacper Turecki (oboje UKS Rokicie Szczytniki).


Żaczki:

1. GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)
2. KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
3. BRUZDA Julia (KS Bronowianka Kraków)
4. KOPACKA Anna (KS Bronowianka Kraków)
5. SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
6. FILIPEK Angelika (UKS Rokicie Szczytniki)
7. KOCZAŁKO Oliwia (KS Gorce Nowy Targ)
8. KUZIO Aleksandra (UKS Zarabie Myślenice)
9.-10. GAJ Milena (UKS Rokicie Szczytniki)

Żacy:

zacy1. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)
2. KUCHARSKI Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)
3. WCISŁO Konrad (UKS Rokicie Szczytniki)
4. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
5. CICHOŃ Łukasz (UKS Królewski Biecz Biecz)
6. ZBYLUT Patryk (MOSiR Tuchów)
7. GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
8. ŻYDEK Robert (LKS Piotrowice)
9.-12. TOBIASZ Szymon (LZS Mędrzechów)
KUZIO Maciej (UKS Zarabie Myślenice)
BEREŹNICKI Mateusz (UKS Kontra Rączna)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)                                                                                                                                                                             13.-16. MARTYKA Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
GAŁUSZKA Paweł (MKS Skawa Wadowice)
JAWORSKI Jeremi (MKS KSOS Kraków)
OLESIAK Marcin (UKS Płomień Limanowa)
17.-20. STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków)
FRYC Piotr (UKS Kontra Rączna)
GALA Dawid (UKS Kontra Rączna)
ŚMIECH Daniel (UKS Kontra Rączna)
21.-24. WACŁAWSKI Jakub (MKS KSOS Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków)
JACHYM Maksymilian (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
25.-28. PIETRZAK Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków)

Paulina Kita i Łukasz Knaga wygrali II WTK Młodzików - Zakliczyn 15.11.2015 r.

pkitaW dniu 15 listopada 2015 roku w Zakliczynie rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików z udziałem 66 uczestników (20 dziewcząt i 46 chłopców). W zawodach zwyciężyli Paulina Kita (UKS Płomień Limanowa) i Łukasz Knaga (KS Bronowianka Kraków).

Młodziczki:

1. KITA Paulina (UKS Płomień Limanowa)
2. MAŁYSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
3. DOMITER Julia (UKS Płomień Limanowa)
4. BRATOWNIK Julia (LUKS Sobolik Sobolów)
5. KARCZMARCZYK Klaudia (LUKS Sobolik Sobolów)
6. CYRWUS Anna (UKS Tornado Waksmund)
7. ADAMUS Paulina (CKiS Skawina)
8. STROISZ Natasza (MKS Tarnovia Tarnów)
9.-12. FIRLIT Zuzanna (MOSiR Tuchów)
MENSFELD Natalia (KS Gorce Nowy Targ)
GĘBSKA Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
ŻYDOWSKA Gabriela (MKS Tarnovia Tarnów)
13.-16. OLSZAŃSKA Patrycja (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KORCZAK Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
GUZIK Aleksandra (UKS Rokicie Szczytniki)
ZABAWA Martyna (MKS Tarnovia Tarnów)
17.-20. FIRLIT Alicja (MOSiR Tuchów)
KOCZAŁKO Oliwia (KS Gorce Nowy Targ)
SYRDA Zuzanna (KS Bronowianka Kraków)
ŚCIESZKA Karolina (KS Gorce Nowy Targ)

Młodzicy:

1. KNAGA Łukasz (KS Bronowianka Kraków)
2. KOWALKOWSKI Maciej (KS Gorce Nowy Targ)
3. TURECKI Kacper (UKS Rokicie Szczytniki)
4. GNIADEK Michał (UKS Rokicie Szczytniki)                                                                                                                                      5. BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków)
6. PIEKARCZYK Michał (LKS Piotrowice)mlodzicy
7. SUŁKOWSKI Karol (UKS Płomień Limanowa)
8. TROJANOWSKI Dawid (KS Start Nowy Sącz)
9.-12. JAŚKIEWICZ Filip (MKS Tarnovia Tarnów)
WCISŁO Konrad (UKS Rokicie Szczytniki)
BARTNICKI Jakub (CKiS Skawina)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów Skrzyszów)
13.-16. CHMIELOWSKI Maciej (AS Progres Kraków)
MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków)
KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
DŁUGOPOLSKI Grzegorz (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. GNIADEK Adrian (MLUKS Gulon Zakliczyn)
RAJZER Krzysztof (LUKS Sobolik Sobolów)
KORNAŚ Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
RÓŻAŃSKI Damian (KS Gorce Nowy Targ)
ANTECKI Patryk (LKS Piotrowice)
WODNIAK Kamil (LKS Piotrowice)
KOPACKI Paweł (KS Bronowianka Kraków)
KUCHARSKI Mateusz (UKS Rokicie Szczytniki)
25.-32. JASNOS Filip (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MARKIEWICZ Krystian (MKS Tarnovia Tarnów)
WOJAS Bartłomiej (AS Progres Kraków)
KWIATKOWSKI Kacper (UKS Lepietnica Klikuszowa)
GOLONKA Filip (UKS Płomień Limanowa)
OLESIAK Marcin (UKS Płomień Limanowa)
GALA Bartłomiej (UKS Kontra Rączna)
STEFAN Igor (MOSiR Tuchów)
33.-40. MARTYKA Bartłomiej (MLUKS Gulon Zakliczyn)
MIGDAŁ Piotr (MLUKS Gulon Zakliczyn)
ŚRODOŃ Adrian (AS Progres Kraków)
ULANECKI Mateusz (MLUKS Gulon Zakliczyn)
BODNAR Michał (LKS Piotrowice)
MRÓZ Jakub (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KOWALCZYK Michał (KS Gorce Nowy Targ)
KUĆ Grzegorz (UKS Kontra Rączna)
41.-48. OLSZAŃSKI Kacper (MLUKS Gulon Zakliczyn)
KACZÓWKA Kacper (UKS Sokół Żabno)
BRYNIARSKI Borys (KS Gorce Nowy Targ)
TOBIASZ Szymon (LZS Mędrzechów)
STROISZ Nataniel (MKS Tarnovia Tarnów)
KWAPNIEWSKI Hubert (UKS Sokół Żabno)

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - Zakliczyn 19.11.2015 r.

gimnazjadaJubilat w ramach obchodów swojego jubileuszu był także organizatorem rozgrywek dla uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Zakliczyn, które zostały rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie w dniu 19.11.2015r.. Były one równocześnie eliminacjami gminnymi do półfinałów powiatowych zawodów dgimnazjadaszkolnych prowadzonych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tarnowie na terenie powiatu tarnowskiego w ramach "Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego". Pomimo rozgrywania zawodów powiatowych w jednej kategorii MLUKS „GULON” Zakliczyn zawody gminne przeprowadził osobno dla uczniów klas IV i młodszych oraz klas V-VI.
Rywalizacja w poszczególnych kategoriach była bardzo zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie zarówno u dziewcząt jak i u chłopców co wcale nie dziwi gdyż w większości zwyciężali uczniowie biorący regularnie udział w zajęciach tenisa stołowego prowadzonych systematycznie w ramach szkółki MLUKS „GULON” Zakliczyn.

Dziewczęta

Klasa IV i młodsi:

1. Aleksandra Cudek - Szkoła Podstawowa Wróblowice
2. Angelika Ulanecka - Szkoła Podstawowa Wróblowice
3. Julia Michalik - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
4. Julia Rosiek - Szkoła Podstawowa Zakliczyn

Klasa V-VI i młodsi:

1. Oliwia Łopatka - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
2. Patrycja Olszańska - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
3. Emilia Majewska - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
4. Julia Świder - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
5. Wiktoria Mrzygłód - Szkoła Podstawowa Gwoździec
6. Aleksandra Czermak - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
7. Natalia Gembarowski - Szkoła Podstawowa Filipowice
8. Gabriela Nawalaniec - Szkoła Podstawowa Zakliczyn

Chłopcy

Klasa IV i młodsi:

1. Bartłomiej Martyka - Szkoła Podstawowa Paleśnica
2. Łukasz Pięta - Szkoła Podstawowa Gwoździec
3. Damian Zięcina - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
4. Filip Mikosz - Szkoła Podstawowa Gwoździec
5. Wacław Łazarz - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
6. Kamil Klimek - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
7. Kacper Nagel - Szkoła Podstawowa Zakliczyn

Klasa V-VI i młodsi:

1. Adrian Gniadek - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
2. Jakub Mróz - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
3. Kacper Olszański - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
4. Filip Jasnos - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
5. Mateusz Ulanecki - Szkoła Podstawowa Zakliczyn
6. Michał Czuba - Szkoła Podstawowa Filipowice
7. Filip Ulanecki - Szkoła Podstawowa Wróblowice
8. Patryk Strojny - Szkoła Podstawowa Wróblowice
9-12. Konrad Krakowski - Szkoła Podstawowa Gwoździec
Szymon Drużbowski - Szkoła Podstawowa Faściszowa
Szymon Szarota - Szkoła Podstawowa Wróblowice
Jakub Gondek - Szkoła Podstawowa Wróblowice
13-16.Waldemar Spieszny - Szkoła Podstawowa Filipowice
Dominik Gaura - Szkoła Podstawowa Gwoździec
Mateusz Macheta - Szkoła Podstawowa Gwoździec
Kacper Łukasik - Szkoła Podstawowa Gwoździec

Najlepsze trójki w każdej kategorii zostały nagrodzone dyplomami i medalami a najlepsze czwórki kategorii klas V-VI uzyskały awans do półfinału powiatowego.

Gminna Gimnazjada Młodzieży w tenisie stołowym - Zakliczyn 20.11.2015r

tenisistkiKolejnym przedsięwzięciem w ramach obchodów jubileuszu było zorganizowanie rozgrywek dla uczniów gimnazjów z terenu Gminy Zakliczyn, które zostały rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie w dniu 20.11.2015r.. Były one równocześnie eliminacjami gminnymi do półfinałów powiatowych zawodów szkolnych prowadzonych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tarnowie na terenie powiatu tarnowskiego w ramach "Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnego Związku Sportowego". Także i tutaj pomimo rozgrywania zawodów powiatowych w jednej kategorii MLUKS „GULON” Zakliczyn zawody gminne przeprowadził osobno dla uczniów klas I, II i III a następnie najlepsi z tych turniejów rywalizowali w „turnieju mistrzów” o awans do półfinałów powiatowych.

Dziewczęta;

1. Nikola Pach - Gimnazjum Zakliczyn
2. Justyna Strojna - Gimnazjum Zakliczyn
3. Sara Słowińska - Gimnazjum Zakliczyn
4. Joanna Wierzchowiec - Gimnazjum Zakliczyn
5. Aleksandra Witek - Gimnazjum Zakliczyn
6. Katarzyna Sacha - Gimnazjum Paleśnica
7. Julia Bagińska - Gimnazjum Paleśnica
8. Anna Nędza - Gimnazjum Zakliczyn
9-12. Natalia Ryba - Gimnazjum Zakliczyn
Aleksandra Wzorek - Gimnazjum Zakliczyn
Zuzanna Kwiek - Gimnazjum Zakliczyn
Wiktoria Słowińska - Gimnazjum Zakliczyn
13-16. Małgorzata Sacha - Gimnazjum Paleśnica
Anna Jankosz - Gimnazjum Zakliczyn
Marta Oleksyk - Gimnazjum Zakliczyn

Chłopcy:

1. Szymon Hełmecki - Gimnazjum Zakliczyn
2. Piotr Bardon - Gimnazjum Zakliczyn
3. Dominik Szczepański - Gimnazjum Zakliczyn
4. Dawid Rak - Gimnazjum Zakliczyn
5. Sebastian Rak - Gimnazjum Zakliczyn
6. Andrzej Haus - Gimnazjum Zakliczyn
7. Jakub Łukasik - Gimnazjum Zakliczyn
8. Adam Ogórek - Gimnazjum Paleśnica
9-12. Klaudiusz Krakowski - Gimnazjum Zakliczyn
Patryk Olszański - Gimnazjum Zakliczyn
Patryk Czermak - Gimnazjum Zakliczyn
Paweł Krzemień - Gimnazjum Zakliczyn
13-18. Michał Chochorowski - Gimnazjum Paleśnica
Jakub Kornaś - Gimnazjum Paleśnica
Piotr Krzemień - Gimnazjum Zakliczyn
Dawid Byrgiel - Gimnazjum Paleśnica
Andrzej Osiełkiewicz - Gimnazjum Paleśnica
Rafał Krzyżak - Gimnazjum Paleśnica

Najlepsze trójki zostały nagrodzone dyplomami i medalami a najlepsze czwórki kategorii uzyskały awans do półfinału powiatowego.

O kolejnych przedsięwzięciach – półfinałach i finałach powiatowych w tenisie stołowym w kolejnym odcinku.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych