Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Awans PogórzaPo udanym sezonie 2014/2015 Pogórze Gwoździec ponownie wywalczyło awans do A-klasy. Duże zaangażowanie i determinacja zawodników w czasie całej rundy jesiennej i wiosennej przełożyły się na dobry wynik w tabeli i pozwoliły drużynie na nowo cieszyć się zmaganiami w wyższej klasie rozgrywkowej.

Kluczem do sukcesu drużyny jest jej odświeżony skład. Stałe miejsce w zespole zajmują teraz młodzi zawodnicy, na których Pogórze opiera swoje filary. Skład drużyny stanowią: Kacper Mazgaj, Mateusz Brzęk, Paweł Rzepa, Jarosław Wąs, Konrad Sady, Piotr Brzęk, Sebastian Mazgaj, Jakub Jurczyk, Jakub Tokarczyk, Dawid Macheta, Kamil Macheta, Jacek Tokarczyk, Marcin Kural, Grzegorz Musiał, Przemysław Gajda, Krzysztof Dudowicz, Piotr Potępa, Marcin Czarnocki, Jan Syrowy.

Awans do A-klasy bardzo ucieszył prezesa klubu – Stanisława Juszkiewicza oraz wiernych kibiców, którzy dopingują i wspierają zawodników w czasie meczów. - Awans pozwala zawodnikom mierzyć się z lepszymi drużynami i grać na lepszych boiskach. To dla naszych wychowanków również duża szansa na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności – mówi prezes.

Przed zawodnikami jednak dużo pracy i wiele wymagających spotkań. To od nich bowiem zależy czy drużyna utrzyma stabilne miejsce w tabeli, pozwalające utrzymać się w A-klasie w czasie kolejnego sezonu.

- Regularny trening i zaangażowanie podczas meczów to podstawowe wytyczne, którymi powinni kierować się zawodnicy w czasie nadchodzącej rundy. Jeśli drużyna weźmie sobie do serca te zalecenia, będę spokojny o nasze wyniki – zapewnia Grzegorz Musiał, trener Pogórza.

Dobre humory i pozytywne nastawienie nie opuszczają członków drużyny. Awans do A-klasy po ubiegłorocznym spadku do klasy B był celem całego zespołu, który udało się zrealizować. W 2016 roku Pogórze będzie ubiegać o dofinansowanie z Urzędu Miejskiego na utrzymanie drużyny młodzieżowej. Wówczas możliwość udziału w rozgrywkach zyskają młodsi zawodnicy.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.