Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

fotowoltaika Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie: „Dofinansowanie domowych instalacji fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej na własne potrzeby każdego gospodarstwa domowego”.
Tematem spotkania będzie przedstawienie możliwości i zasad skorzystania z programu „Prosument” dofinansowania domowych mikroinstalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla indywidualnych właścicieli nieruchomości. Program ten daje możliwości uzyskania bezzwrotnej dotacji i preferencyjnego dofinasowania na 100% kosztów zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym możliwa jest produkcja prądu elektrycznego na potrzeby własne każdego gospodarstwa.
Spotkania odbędą się:

  • 9 czerwca br. (wtorek) o godz. 18.00 w Ratuszu w Zakliczynie, Sala im. Spytka Jordana
  • 10 czerwca br. (środa) o godz. 17.00 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Paleśnicy
  • 11 czerwca br. (czwartek) o godz. 18.00 w Remizie OSP w Charzewicach

Spotkanie prowadzi przedstawiciel firmy Cogito Energy specjalizującej się w pozyskiwaniu dotacji na budowę instalacji Odnawialnych Źródeł Energii. Firma ma duże doświadczenie i wiedzę związaną zarówno z aspektami technicznymi jak i finansowymi. Podczas spotkania przedstawione zostaną aktualne informacje na temat instalacji fotowoltaicznych i korzyści dla mieszkańca wynikające z produkcji energii elektrycznej na własne potrzeby.
Tematem spotkania będzie jak:

  • Produkować prąd elektryczny na własne potrzeby
  • Nie płacić rachunków za prąd lub maksymalnie zmniejszyć ich wysokość
  • Wysokie oszczędności uzyskamy na min. kolejne 30 lat
  • Obniżyć koszty funkcjonowania gospodarstwa
  • Skorzystać z bezzwrotnej dotacji i preferencyjnego finasowania zakupu i montażu instalacji
  • Jak skorzystać z programu Prosument realizowanego poprzez BOŚ Bank

To nie są „solary” … Instalacje fotowoltaiczne służą do produkcji prądu elektrycznego ze słońca. Pod wpływem światła dziennego panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd elektryczny, z którego zasilamy urządzenia zarówno w domu jak i całym gospodarstwie w zależności od mocy zamontowanej instalacji, a nadwyżkę niewykorzystanej energii sprzedajemy do Zakładu Energetycznego. Montaż instalacji fotowoltaicznej nie wymaga przeróbek domowej instalacji elektrycznej.

Serdecznie zapraszamy !!! Warto – oszczędzaj na słońcu! Więcej informacji pod numerem telefonu: 601-888-969

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.