tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

tenisfilipowiceTenis stołowy - dostępny dla wszystkich bez względu na wiek lub płeć, doskonały na aktywne spędzenie wolnego czasu, dobry na każdą pogodę, korzystnie wpływa na rozwój dzieci już od najmłodszych lat i poprawia kondycję fizyczną osób starszych. Dodatkowo stosunkowo tani i dzięki temu każdy może pozwolić sobie na grę.

Podążając za modą na aktywne spędzanie wolnego czasu, narodził się pomysł zorganizowania turnieju tenisa stołowego. Dzięki sprawnej organizacji i nieocenionej pomocy Patryka Salamona, do którego już z tego miejsca kieruje wyrazy podziękowania, udało się w krótkim czasie przeprowadzić rozgrywki.

mistrzyniwasko

W dniu 7 listopada 2015 roku młodzież z Filipowic po raz kolejny zaskoczyła frekwencją i wolą walki. Przy stołach toczyła się zacięta i wyrównana walka, a cała sala wypełniona była gronem kibiców i przyjaciół, dzięki czemu zawody odbyły się w radosnej atmosferze. W tym miejscu należy zaznaczyć, że zawodnicy grali bez podziału na kategorie, bo tak to jest kiedy poziom dziewcząt dorównuje, a nawet przebija poziom panów. Tą skromną teorię tylko potwierdza tabela wyników która przedstawia się następująco:

1 miejsce – Magdalena Waśko
2 miejsce - Radosław Kołacz
3 miejsce – Krzysztof Zając

podiumtenisaWszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwyciężczyni okazały puchar. Całość imprezy uwieńczyła pizza ufundowana przez Panią Świetlicową Barbarę Olchawę.pizzaodswietlicowej

Radość jaka panowała na sali, chęć zdrowej rywalizacji i potrzeba nakłaniania młodzieży do tej prostej aktywności fizycznej podrzuca pomysł organizacji szeregu takich spotkań.

Kto wie, może w najbliższym czasie spotkamy się po raz kolejny…

BSR

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych