Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Julia pergolMamy zdolną młodzież i dzieci, które osiągają sukcesy w różnych dziedzinach nauki, sportu oraz konkursach artystycznych. Zachęcamy do udziału w głosowaniu na Julię Pergół - uczennicę klasy 4 Szkoły Podstawowej w Zakliczynie, która w Małopolskim Konkursie "zaŚpiewaj I Ty Niepodległej" zdobyła 3 miejsce oraz Specjalne Wyróżnienie Małopolskiego Kuratora Oświaty.

 

 

plebiscytZgłoszona przez Szkołę Podstawową im. Lanckorońskich w Zakliczynie Julia Pergół ma zaledwie 9 lat, a wystąpiła z  utworem pt.: „Katyń 1940" (Ostatni list), którego autorem jest  Lech Makowiecki. Jest to utwór przejmujący do szpiku kości. Uznanie budzi nie tylko wokal Julii, ale również wrażliwość i dojrzałość artystyczna.

 

Aranżacja utworu i nagranie oraz realizacja zdjęć do teledysku są autorstwa Bogusława Wróbla, który od początku do końca przygotowywał Julię do tego konkursu. Rodzice Julii pragną serdecznie podziękować Panu Bogusławowi Wróblowi za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas na przygotowanie Julii do konkursu, są przekonani, że osiągnięty sukces córki  to przede wszystkim jego zasługa.


Aktualnie Julia walczy o Nagrodę Publiczności w specjalnych plebiscycie, serdecznie zachęcamy do oddania głosu na reprezentantkę naszej gminy pod podanym linkiem:


https://m.youtube.com/watch?v=Y0CTFp27UC4&list=PLxBBt5wRZ_PPgIypHjqscoOR8mUtBYIVL&index=4

 

Zagłosować w plebiscycie można  przez dedykowany formularz:

bit.ly/ZaSpiewaj-i-Ty-Niepodleglej

 

Uwaga!!! Głosowanie trwa tylko do 25 października 2021 (godz. 23.59). Głosowanie poprzez ankietę jest możliwe jedynie dla osób zalogowanych na koncie Google. Każdy głos się liczy! Laureaci konkursu wezmą udział w galowym Koncercie Finałowym, który odbędzie się 28 października o godz. 13.00 w komorze Warszawa, położonej 125 m pod ziemią. Wydarzenie będzie dostępne LIVE na kopalnianym Facebooku oraz kanale YouTube.

 

Więcej szczegółów: bit.ly/ZaspiewajIiTyNiepodleglejIVedycja

 

Regulamin: bit.ly/RegulaminPlebiscytu

 

Zapraszamy do udziału w głosowaniu.

 

źródło:

https://www.facebook.com/kopalniawieliczka/photos/a.282366739955/10152077808714956/

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Y0CTFp27UC4&list=PLxBBt5wRZ_PPgIypHjqscoOR8mUtBYIVL&index=4

 

JULIA JULIA JULIA
JULIA JULIA JULIA

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.