001Członkowie Zakliczyńskiego Klubu Małopolskich Heligonistów i Harmonistów Stowarzyszenia KLUCZ działającego przy ZCK w Zakliczynie chcieliby szczególnie i serdecznie podziękować Dyrektorowi ZCK Kazimierzowi Dudzikowi za ogromne wsparcie finansowe naszego wyjazdu na największe w Polsce Święto Folkloru tj. 58.Tydzień Kultury Beskidzkiej. Dzięki finansowemu wsparciu Dyrektora i pozyskanych środków ze sprzedaży kalendarzy ZKMHiH oraz Kapeli św.Idziego mogliśmy zorganizować darmowy wyjazd, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Jeszcze raz dziękujemy!

 

 

002Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie Zbigniewa Janoszek za gościnę, życzliwość, ciepłą i rodzinną atmosferę oraz pomoc w organizacji naszych występów podczas 58. Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Żywcu.

 

003Dziękujemy Paniom z KGW w Koszarawie za przepyszne śniadania , obiadki i kolacje oraz przemiłą obsługę.

 

004Dzięki Piotrowi Kalickiemu ( członkowi zespołu Golec uOrkiestra, a pochodzącemu z Filipowic, który zorganizował spotkanie) mieliśmy zaszczyt spotkać się w Żywcu z braćmi Golec - serdecznie dziękujemy!

 

005Kolejne podziękowania wędrują w stronę ks. proboszcza parafii św. Karola Boromeusza w Koszarawie Krzysztofa Kozieł za życzliwość i możliwość uświetnienia Mszy św. Odpustowej ku czci Matki Bożej Anielskiej.

 

 

000Nasz wyjazd nie odbyłby się bez ogromnego wsparcia ks. proboszcza parafii św. Idziego Opata w Zakliczynie Pawła Mikulskiego oraz księdza wikariusza Krzysztofa Migacza naszego niezawodnego kierowcy dzięki któremu bezpiecznie i szczęśliwie mogliśmy podróżować. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, że zawsze wspiera nasze pomysły i działania oraz pomaga w ich realizacji. Dziękujemy za pomoc w sprzedaży kalendarzy dzięki czemu mogliśmy pozyskać środki na wyjazd.

 

Na koniec, ale tak od serca dziękujemy wszystkim organizatorom bez których też ten wyjazd nie mógł by się odbyć, za poświęcony czas i ogrom pracy jaki włożyli w organizację tej wycieczki, oraz wszystkim członkom ZKMHiH, Kapeli św.Idziego i ich rodzicom.

 

 

DZIĘKUJEMY
ZKMHiH
KAPELA ŚW. IDZIEGO

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.