Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

zakliczyńska szkółka wędkarska W roku 2015 Polski Związek Wędkarski Koło nr 18 w Zakliczynie, rozpoczęło nową inicjatywę pod nazwą Zakliczyńska Szkółka Wędkarska. Powstaniu Szkółki przyświecało pragnienie szerzenia wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z łowieniem ryb, a także poszanowaniem flory i fauny okolicznych rzek. Zajęcia teoretyczne przeprowadzane były w lokalnych szkołach podstawowych i gimnazjach.

Podczas tych spotkań dzieci mogły dowiedzieć się o różnych rodzajach ryb oraz sposobach łowienia, a także mogły pooglądać różnoraki sprzęt wędkarski. Od marca nasi edukatorzy-zapaleńcy, Jerzy Trepa, Czesław Mytnik i Paweł Cieśla, odwiedzili 10 szkół (Ruda Kameralna, Paleśnica, Zakliczyn, Janowice, Filipowice, Stróże, Faściszowa, Siemiechów, Gwoździec i Olszyny) i za każdym razem spotykali się z żywym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem. 28 kwietnia 2015r. w Olszynach odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie teoretyczne i nadszedł czas na część praktyczną.

W związku z tym w dniu 23 maja 2015 r. Zakliczyńska Szkółka Wędkarska ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci, zarówno te, które uczestniczyły w zajęciach teoretycznych, jak i te, które chcą spróbować swoich sił z wędką, na Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie. Odbędzie się tam praktyczna nauka wędkowania pod czujnym okiem doświadczonych wędkarzy uwieńczona wspólnym grillowaniem. Szczegóły spotkania na stronie PZW Zakliczyn www.pzwzakliczyn.pl

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.