Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

7 grzechówJuż po raz dwunasty Pałac Kultury Zagłębia organizuje Ogólnopolski Konkurs Siedem Grzechów Głównych – wydarzenie adresowane do twórców poezji, malarstwa i prac graficznych – dzieci, młodzieży i dorosłych z całego kraju. Konkurs dedykowany jest tematyce 7 grzechów głównych, a jego celem budowanie artystycznego dialogu na ważne tematy religijne, moralne i społeczne oraz wyłonienie najbardziej utalentowanych autorów prac, najtrafniej obrazujących tematykę konkursu. Konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem twórców. Do ostatniej jego edycji zgłoszono ponad 1100 prac w 4 kategoriach artystycznych (poezji, malarstwa, grafiki warsztatowej, grafiki komputerowej), tak z regionu, jak i odległych zakątków Polski.

 

 

Konkurs odbywa się w następujących kategoriach:

poezja
malarstwo
grafika warsztatowa
grafika komputerowa (konkurs na plakat)

 

Szczegóły konkursu, w tym regulaminy,  pod tym linkiem: http://www.palac.art.pl/pl/aktualnosci/xii-ogolnopolski-konkurs-siedem-grzechow-glownych  

 

Współorganizatorzy:

Bazylika NMP Królowej Anielskiej, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi 17
Wydział Katechetyczny Diecezji Sosnowieckiej, 41-214 Sosnowiec, ul. Gospodarcza 14 a
Miejska Biblioteka Publiczna, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Kościuszki 25

 

Patronat honorowy:

Polski Komitet Międzynarodowego Stowarzyszenia Wychowania przez Sztukę InSEA

 

Patronat medialny:

Polskie Radio Katowice
Radio eM 107,6 FM w Katowicach
Telewizja Kablowa Telpol
Tygodnik Katolicki Niedziela Sosnowiecka

 

Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu:

Agnieszka Młynarczyk tel. (32) 733 88 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgłoszenia instytucjonalne lub indywidualne prac przyjmowane będą do dnia 27 marca 2020 r. Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 10 kwietnia b.r. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 kwietnia 2020 r. o godz. 11.00 w Sali Agora w Pałacu Kultury Zagłębia. Oprócz oficjalnego wręczenia nagród laureatom, planowane jest otwarcie wystawy pokonkursowej z towarzyszeniem muzyki na żywo i drobny poczęstunek.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.