teatr

Przejście do firmy KM-Net

cmr

Polska-fest

pdu

 

DrabTegoroczny, 39 Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych ‘O Lipnicką Gwiazdę”, pierwszy raz w formie online, przeszedł do historii. Wzięły w nim udział 23 grupy kolędnicze w tym: 7 grup dziecięcych, 6 grup młodzieżowych i 10 grup dorosłych z powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego.

 

 

 

 

 

 

 

Młodzieżowa Grupa Kolędnicza „DROBY’ zajęła I miejsce i uzyskała nominację do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych „Pastuszkowe Kolędowanie” w Podegrodziu. Dorosła Grupa Kolędnicza „Z SZOPKĄ LALKOWĄ” zajęła II miejsce i będzie reprezentowała nasze miasto i gminę na Ogólnopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych „GÓRALSKI KARNAWAŁ” w Bukowinie Tatrzańskiej. Dziecięca Grupa Kolędnicza „Z GWIAZDĄ” zajęła również drugie miejsce.

 

Do osiągniętych wyników walnie przyczyniła się p. Agata Nadolnik, Kierownik Zespołu oraz zaangażowani rodzice. Dziękujemy za wsparcie Zakliczyńskiemu Centrum Kultury w osobach p. Dyrektora Kazimierza Dudzika oraz Kierowniczki Świetlicy w Gwoźdcu p. Ewelinie Siepieli.

 

ZFG ZFG ZFG

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.