Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

003W sobotę 3 grudnia 2022 r. ponad trzydziestoosobowa grupa dzieci i młodzież wzięła udział w wyjazdowych warsztatach profilaktyczno-artystycznych, które odbyły się w Bacówce w Jamnej. Dzieci i młodzież zrzeszone wokół Zespołu Folklorystycznego Gwoździec po przyjeździe do malowniczego zakątka naszej gminy jakim jest Jamna, uczestniczyły w pogadance profilaktycznej, na temat uzależnień behawioralnych, na które współczesne pokolenie jest najbardziej narażone, zwłaszcza korzystający z smartfonów, tabletów, konsoli czy komputerów.

 

 

003Zajęcia artystyczne prowadzone przez Patrycję Zelek oraz taneczne i śpiewacze z choreografem Januszem Cierlikiem, były doskonałą formą alternatywnego spędzenia wolnego czasu. Podczas warsztatów dzieci brały udział w licznych zabawach prowadzonych przez profesjonalną animatorkę  - Justynę Kupiec. Najmłodsi uczestnicy warsztatów przybyli do Jamnej z rodzicami, którzy również aktywnie i twórczo spędzili ten czas, wspierając swoje pociech i wykonując ozdoby świąteczne ze sznurka. Nie mogło zabraknąć również zdobienia świątecznych pierniczków, co sprawiło ogromna radość zarówno młodszym jak i straszym uczestnikom.

 

014Na zakończenie warsztatów uczestników odwiedził niezpowiedziany gość - św. Mikołaj, który rozdał upominiki wszystki zebranym. Organizatorami warsztatów byli: Kierownik Zespołu Folklorystycznego Gwożdziec - Pani Agata Nadolnik oraz rodzice dzieci z ZF Gwoździec. Warsztaty zostały dofinansowane z budzetu Gminy Zakliczyn, ze środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

 

ZFG ZFG ZFG
ZFG ZFG ZFG
ZFG ZFG ZFG
ZFG ZFG ZFG
ZFG ZFG ZFG

 

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.