Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Turniej 24.09.2022W dniu 24.09.2024 /sobota/ godz. 10.00 organizujemy event sportowy. W programie turnieje, konkursy sportowe, „aktywność na wesoło”, „Podwórkowe Gry i Zabawy Naszych Dziadków”, prezentacja klubów sportowych, wspólna zabawa rodziców z najmłodszymi, mecz międzypokoleniowy /rodzice kontra dzieci/, gry i zabawy sportowe.

 


"Dzień Sportu na Orliku 2022" to projekt organizowany przez Fundację Orły Sportu i dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Orlik w Paleśnicy znalazł się wśród 15 orlików, które zostały wyróżnione i otrzymały dofinansowanie.


Impreza organizowana wspólnie z Fundacją Orły Sportu, Pełnomocnikiem Burmistrza ds Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakliczynie - Moniką Kulak, klubem PKS Jedność Paleśnica oraz miejscową szkołą. Honorowy Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzieży oraz dorosłych do aktywnego spędzenia ostatniej wrześniowej soboty.

 

Robert Kraj

Lokalny Anmator Sportu

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.