teatr

 

0012 października na hali MOSiR-u w Olkuszu rozegrano Mistrzostwa Województwa Ludowych Zrzeszeń Sportowych w tenisie stołowym. UKS "JORDAN" Zakliczyn uczestniczył w zorgrywkach w dziewięcioosobowym składzie: w kategorii młodzików wysartował Nikodem Kras, Nikodem Nagel, Marcin Ramian i Sebastian Krakowski, natomiast w kategorii kadetów wystartowała drużyna pięcioosobowa, w składzie: Kacper Nagel, Maciej Sikoń,  Konrad Zwoleń, Kacper Kobylarczyk i Jan Węglarczyk.

 

 

 

Pięciu zawodników "JORDANA" zakwalifikowało się do Mistrzostw Polski, które odbędą się w dniach od 15 do 17 października w Luboniu (woj. wielkopolskie), a dwóm z nich przypadły w udziale tytuły mistrzów województwa.

 

002W najmłodszej kategorii wiekowej młodzików wygrał Nikodem Kras, w kadetach - Kacper Nagel, a wicemistrzem województwa w kategorii młodzików został Nikodem Nagel. Brązowe medale w kategorii młodzików oraz kadetów zdobyli odpowiednio Marcin Ramian i Maciej Sikoń. Pozostali reprezentanci również spisali się bardzo dobrze. Śmiało można stwierdzić, że kategoria młodzików została zdominowana przez zawodników UKS "JORDAN" Zakliczyn. Zawodnikom i trenerowi gratulujemy osiągnięcia tak wysokich lokat i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Polski w Luboniu.

 

żródło: http://uksjordan.zakliczyn.pl/2021/10/02/nikodem-kras-oraz-kacper-nagel-z-tytulami-mistrzow-wojewodztwa-malopolskiego-lzs

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.