uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

lfundacjagancarkaFundacja W drodze do marzeń zaprasza do udziału w warsztatach Ekoprzygoda z Włóczykijem w Schronisku Dobrych Myśli w Jamnej (obok Chatki Włóczykija) Warsztaty mają na celu kształtowanie postaw proekologicznych, zgłębienie wiedzy o otaczającej przyrodzie oraz integrację w zespole rówieśników.

 

Program:

 

- prelekcja z pokazem slajdów
- prezentacja eksponatów przyrodniczych i sprzętu do tropienia
- konkurs z nagrodami
- warsztaty manualne
- poczęstunek
- czas na spacer, gry i zabawy, quest

 

Czas trwania ok. 4 godz. – godziny i termin do ustalenia z organizatorem. Udział w warsztatach i poczęstunek jest nieodpłatny. Do obowiązków grupy należy zapewnienie transportu i opiekuna.  Zapewniany bezpieczny parking oraz ciekawą przygodę z edukacją ekologiczną. Warsztaty dedykowane dla grup szkolnych ok. 25 osób ze szkół podstawowych klasy IV-VI.
Termin 5.09.-20.10.2020r. Ilość grup ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 603811711

wfoslogo

 

Projekt "Ekoprzygoda z włóczykijem" jest realizowany w ramach programu edukacji ekologicznej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych