tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

jrojekOrły Kształcenia to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniającą są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Mamy więc ogromny zaszczyt i przyjemność dołączyć do grona laureatów. Dziękujemy za zaufanie naszym uczniom oraz za ciężką pracę wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Nagroda zbiega się z dziesiątą rocznicą działalności Language Solutions Centrum Języków Obcych. Mamy przyjemność działać i pracować w Zakliczynie oraz okolicach już od dziesięciu lat, to niesamowita rocznica, która skłania do refleksji. Wykształciliśmy językowo sporą grupę dzieciaków, młodzieży i dorosłych. Nasi uczniowie i absolwenci odnoszą sukcesy na olimpiadach, egzaminach i w życiu zawodowym. Zorganizowaliśmy kilkadziesiąt obozów językowych w kraju i za granicą. Grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie, co daje ogromną satysfakcje i oczywiście motywuje do dalszego rozwoju.

 

jrojekmartykaAle zamiast patrzeć w przeszłość, nasze oczy skierowane są w przyszłość i dalszy rozwój. Bogaci w doświadczenie, ciągle udoskonalamy nasz warsztat poprzez szkolenia i wprowadzanie nowoczesnych technik nauczania.

 

Już w tym roku rozpoczynamy współpracę ze szkołą językową na Malcie, gdzie nasi uczniowie będą mieli niepowtarzalną okazję rozwijać i doskonalić swoje umiejętności językowe, jak również poznać tą niesamowitą wyspę. Również po raz kolejny w tym roku, dzięki już wieloletniej współpracy z Learning Enterprises będziemy gościć nauczyciela ze Stanów Zjednoczonych, który poprowadzi darmowe warsztaty wakacyjne.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych