tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

zaproszenieMiędzyszkolny Uczniowski Klub Szachowy "Jordan" pod wodzą Pawła Bobera organizuje 31 marca 2019 roku organizuje Charytatywny Turniej Szachowy, którego celem jest zbiórka środków na leczenie i rehabilitację Marka Słowińskiego - szachisty, lubianego członka zakliczyńskiej rodziny szachowej,który od 3 lat walczy z poważną chorobą – stwardnieniem zanikowym bocznym (SLA). Patronat nad wydarzeniem objęły wydawnictwa ZCK: portal Zakliczyninfo oraz Głosiciel.

 

Poniżej znajdziecie podstawowe informacje związane z organizacja turnieju.

 

 

Organizator tuernieju : MUKS Jordan Zakliczyn

Współorganizatorzy i Sponsorzy: Urząd Miejski w Zakliczynie, Zakliczyńskie Centrum Kultury , Firma KM-NET Marek Soból , MLUKS Gulon Zakliczyn , SP Zakliczyn, SPON „Bez Barier”, Irena Kusion.

 

Patronat Honorowy:
Dawid Chrobak – Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn;
Irena Kusion – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Tarnowskiego ;

 

Patronat medialny: Głosiciel – Miesięcznik MiG Zakliczyn , www.zakliczyninfo.pl 

 

Czas i miejsce: 31.03.2019 (niedziela) o godz. 10.00 – Szkoła Podstawowa w Zakliczynie ul. Malczewskiego 56
System rozgrywek : szwajcarski kontrolowany na dystansie 17-19 rund tempem P-5
Wpisowe: 10 zł – juniorzy; 20 zł seniorzy – całość zostanie przekazana na cel charytatywny.

 

W czasie trwania turnieju będą ponadto zbierane wolne datki na ten cel.
Nagrody: Za zwycięstwo w turnieju zawodnik otrzyma rzeźbę skoczka szachowego wykonaną przez Kazimierza Świerczka – szachistę MUKS Jordan . Puchary za miejsca 2-3 w kategorii: Open oraz za miejsca 1-3 Junior i Kobieta. Specjalne Puchary dla: najlepszego zawodnika z Gminy Zakliczyn, najmłodszego i najstarszego uczestnika. Ponadto rozlosowanych zostanie ok. 40 nagród rzeczowych (książki , kubki, gadżety szachowe, kosmetyki). Losowanie po zakończeniu turnieju według numerów zajętych w tabeli końcowej. Każdy ma szanse coś wygrać!!! Postaramy się, aby nikt nie wrócił z pustymi rękami!!!

 

Informacje dodatkowe:

 

Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Paweł Bober – Prezes MUKS Jordan w Zakliczynie; telefonicznie pod nr 888-630-480 lub e-meilem na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zapisy do udziału w turnieju w dniu zawodów do godz. 9.30 . Wszelkie informacje o turnieju i serwis medialny na stronie: www.szachyzakliczyn.jimdo.pl

 

Organizator dla uczestników zapewnia ciepłe napoje (kawa i herbata) oraz przekąski (paluszki i ciasto). Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Organizator dopuszcza sobie prawo dowolnej interpretacji niniejszego komunikatu w tym zmianę tempa gry i ilości rozegranych rund.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych