Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Andrzej Duda i Dawid ChrobakBurmistrz Dawid Chrobak w imieniu swoim, radnych Rady Miejskiej oraz mieszkańców Miasta i Gminy Zakliczyn pogratulował Panu Doktorowi Andrzejowi Dudzie wyboru na Urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i zaprosił prezydenta do odwiedzenia gościnnej Ziemi Zakliczyńskiej.
W specjalnym liście do prezydenta-elekta burmistrz życzy – podobnie jak Episkopat Polski – aby Światło Ducha Świętego towarzyszyło Panu Prezydentowi w podejmowaniu ważnych decyzji i w codziennej służbie dla Rzeczypospolitej. Życzy dużo zdrowia, wytrwałości, a także tego, aby sprawowanie prezydentury stanowiło źródło satysfakcji i obfitowało w liczne sukcesy.
Jednocześnie już teraz zaprosił Pana Prezydenta do odwiedzenia gościnnej Ziemi Zakliczyńskiej. Zapewnił go, że w naszej małej Ojczyźnie, czyniącej starania, aby jej patronem był Święty Jan Paweł II, zawsze będzie się mógł czuć jak u siebie w domu.

Przypomnijmy, że burmistrz Dawid Chrobak to od kilku lat współpracownik Andrzeja Dudy. Dawid Chrobak prowadził mu m.in. w okręgu tarnowskim kampanię wyborczą, gdy startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Andrzej Duda przed ostatnimi wyborami samorządowymi przyjął zaproszenie Dawida Chrobaka i był obecny w Zakliczynie na konwencji wyborczej PiS (29.10.2014 r.). Objął swoim patronatem niedawne powiatowe obchody w Zakliczynie Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, a także ufundował główne nagrody w konkursie „25 lat samorządności”, jakimi są wycieczki do Brukseli.
Jako ciekawostkę podajemy, że wcześniej, bo już w 2004 roku, w okresie studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego Dawid Chrobak zdawał u Pana Doktora Andrzeja Dudy egzamin z prawa administracyjnego.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.