teatr

 

mdkfJuż 4 marca (w czwartek) w świetlicach ZCK w Filipowicach i Woli Stróskiej ruszą pierwsze warsztaty realizowane w ramach projektu Zakliczyńskiego Centrum Kultury "Mobilny Dom Kultury" dofinansowanego przez Fundację Orlen. Projekt zakłada organizację serii nieodpłatnych dla uczestników warsztatów w okresie od marca do czerwca 2021 roku we wszystkich świetlicach ZCK. Warsztaty prowadzić będą instruktorzy; Patrycja Zelek – malarstwo, Stanisław Kusiak – fotografia, Krzysztof Węglarczyk – taniec i Małgorzata Zakrzewska – krawiectwo.

 

W marcu zaplanowaliśmy warsztaty z krawiectwa i malarstwa, a harmonogram warsztatów wygląda następująco:

 

Małgorzata Zakrzewska (krawiectwo):
4, 11, 18, 21 marca w godzinach od 16 do 18 – tej w Woli Stróskiej i w tych samych dniach od 18 do 20 – tej w Filipowicach.

 

Patrycja Zelek (malarstwo):
8, 15, 22 i 29 marca w godzinach od 16 do 18 – tej w Gwoźdźcu i w dniach 6, 13, 20 i 27 od 18 do 20 – tej w Rudzie Kameralnej.

W kwietniu odbędą się warsztaty z tańca i krawiectwa, w maju fotografii i tańca a w czerwcu malarstwa, fotografii i tańca. Koordynatorką projektu jest specjalistka ds. programów grantowych ZCK – mgr Ewelina Siepiela.

 mdk  mdk  mdk
 mdk  mdk  

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.