Kliknij aby oglądnąć

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

wospzakliczyn10 stycznia 2016 roku w Zakliczynie będzie dniem wielkiej dobroczynności i otwartych serc. Pisaliśmy wcześniej na Zakliczyninfo o Gali Szlachetnej Paczki na Kamieńcu, a teraz przypominamy o zakliczyńskim Finale wystawafotumWielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanej przez Stowarzyszenie Sokół i Ochotniczą Straż Pożarną w Zakliczynie.

Tym razem organizatorzy WOŚP zapraszają do Sali im. Spytka Jordana w zakliczyńskim ratuszu. Program rozpocznie się o godzinie 14:00 i od razu będzie to oferta skierowana dla dzieci i rodzin. Grupa Imprateam zorganizuje zabawę karnawałową dla dzieci, kreatywne dzieci będą rysować dla WOŚP, a najlepsi ratownicy w Małopolsce z OSP Zakliczyn nauczą obecnych jak udzielać pierwszej pomocy. Na poddaszu ratusza, w Galerii Poddasze ZCK czynna będzie wystawa „Odkrywanie.” Jest to debiutancka wystawa nowych członków Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego „Fotum”, którzy wcześniej odbyli roczny kurs fotografiki pod okiem Krzysztofa Stósa. Wernisaż wystawy odbędzie się na "Poddaszu" o godzinie 17:00. Nie zabraknie też koncertów, a wystąpią zespoły; AntykWariat oraz Katch Up.

 

W tym roku WOŚP gra pod hasłem „Mierzymy wysoko” a zbiórka adresowana jest na potrzeby zarówno dzieci (pediatria) jak i na godną opiekę dla ludzi starszych.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych