Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

droga1Powiat Tarnowski wyremontował ważny odcinek drogi powiatowej w naszej gminie w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych. Renowacja objęła nadszarpniętą przez opady deszczu drogę od Jastrzębiej w gminie Ciężkowice, poprzez Słoną, Bieśnik, w kierunku Zdoni.

Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych SA z Nowego Sącza za kwotę 618 tys. zł z 60-miesięczną gwarancją. W części I do przetargu przystąpiło 6 firm: z Jasła, z Nowego Sącza, Gorlic, Dębicy, Skrzyszowa, a nawet z dalekiego Wrocławia.

droga2- Droga powiatowa z Ciężkowic do Zdoni przez Bieśnik i Słoną jest ważną drogą łączącą dwie gminy i stanowi alternatywne połączenie dla drogi wojewódzkiej nr 980. Z roku na rok poprawia się jej jakość. W tym roku udało się w ramach środków powodziowych zrealizować blisko 3-kilometrowy odcinek tej drogi. Dziękuję panu Staroście Romanowi Łucarzowi i Zarządowi Powiatu Tarnowskiego za realizację tej ważnej dla mieszkańców inwestycji - mówi Irena Kusion, zakliczyńska radna Rady Powiatu Tarnowskiego.

Prace na naszym terenie zostały sprawnie wykonane w połowie kwietnia br. Zmotoryzowanych mieszkańców gminy z pewnością ucieszyła nowa nakładka bitumiczna drogi powiatowej 1393K w Słonej, Bieśniku i Zdoni.droga3

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych