Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

fasolbasiCzy pomożecie Basi? Stowarzyszenie BEZ BARIER mówi, że „tak, pomożemy Basi” i już w dniu 4 września podczas Święta Fasoli organizujemy pomoc dla dziewczynki. Ale nasza zbiórka (zgłoszona pod numerem 2016/1277/OR) to nie tylko skarbonki i wolontariusze. Pomagać i bawić się będzie można na wiele sposobów:

Po pierwsze: wziąć udział w mini -zabawie fantowej. Na stoisku dla Basi każdy będzie mógł wygrać ciekawy upominek za jedyne 10 zł. Losów mamy ponad 500 sztuk. Każdy los ze stoiska dodatkowo będzie brał udział w losowaniu cennych nagród między innymi:2 x książki w tym miss Ewy Wachowicz „Ciasta” i Kronika Opery, 4 x piłki nożne Adidas Euro2016, 3 x kosze z wikliny białej, torba podróżna. Losowanie nagród głównych w naszej zabawie fantowej około godziny 20.15 na scenie.

Po drugie : wziąć udział w zabawie fantowej prowadzonej na scenie około godziny 15 -stej tuż po uroczystym otwarciu Święta Fasoli. W tej części będzie można nabyć: samochód w skali 1:12 zdalnie sterowany na licencji VW, książkę wykonaną z drewna z podpisem „Pomóżmy Basi”, smoka wykonanego w technice orgiami, anioła z wikliny białej wys.58 cm, skrzypce ozdobne na podstawce, motocykl wykonany w technice orgiami oraz hit naszej zabawy fantowej zdjęcie Bartosza Kapustki wraz z autografem + autoryzowana piłka z autografem Roberta Lewandowskiego z Euro2016.
Drugie wejście zabawy fantowej około godz. 20.00 przed występem muzycznej gwiazdy wieczoru – zespołu Lachersi. W tej zabawie fantowej będzie można zdobyć fartuch Burmistrza, w którym wcześniej częstował gości zakliczyńską fasolką oraz płaskorzeźbę Papieża Jana Pawła II zamyślonego wym. 45 x 30 cm

Po trzecie: można wspierać akcję, wrzucając do puszek kwestarskich, z którymi będą chodzić wolontariusze BEZ BARIER w żółtych koszulkach.
Nasze drugie stoisko to przede wszystkim swojskie jadło. Będzie zakliczyńska fasolka i łazanki, Jaśkowe pierogi, vege i tradycyjny smalec wykonane przez panie z Akademii dla Aktywnych w Słonej. Podczas imprezy będziemy również grać w grę Baccia na hali Orlika. Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenia na stoisko Bez Barier.

Zbieramy fundusze dla chorej Basi Hebdy z Gwoźdźca, na jej leczenie i rehabilitację oraz na zakup łóżka rehabilitacyjnego wraz z materacem antyodleżynowym i stolikiem przyłóżkowym. Koszt całego kompletu łóżka wraz z materacem i szafką wynosi 4.500 złotych. Miesięczny koszt rehabilitacji Basi wynosi 1600 złotych. Liczymy na Państwa pomoc i otwarte serca, do zobaczenia w niedzielę 4 września na naszych stoiskach!
Na Facebooku jest opublikowane wydarzenie „Na Fasoli dla BASI” gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o tym co będzie się działo https://www.facebook.com/events/327034120971144/

Zapraszamy do pomagania i odwiedzenia naszych stoisk :)

fasolabasi fasolabasi fasolabasi
fasolabasi fasolabasi fasolabasi
fasolabasi fasolabasi fasolabasi

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych