Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Mapka Święta FasoliPodczas niedzielnych, fasolowych zdarzeń na Kamieńcu, logistyką zawiadywać będą strażacy pod dowództwem komendanta Stanisława Nadolnika, którzy strzec będą wjazdu na obiekty sportowo-rekreacyjne już przy domu towarowym i kierować na wyznaczone parkingi. Ulica Spółdzielcza (w kierunku drogi wojewódzkiej przy ubojni) w tym dniu jest drogą jednokierunkową. Załączamy poglądową mapkę z miejscami, gdzie można bezpiecznie pozostawić pojazd w czasie imprez Święta Fasoli. Do samej areny przy stadionie Dunajca i Orliku wpuszczane będą jedynie samochody vipowskie, organizatorów, obsługi Jarmarku Produktu Lokalnego, gastronomii oraz artystów. Spacer nikomu nie zaszkodzi, zwłaszcza że atrakcji wiele, a wielicka, cateringowa firma Smakosz oferuje smaczne - nomen omen - zakąski z grilla (i nie tylko) z pianką (ta wyłącznie dla dorosłych!).

 

  • W drugim dniu święta przy wejściu na stadion powita gości utalentowany żużlowiec Unii Tarnów z Wesołowa, młodzieżowiec jeżdżący w tym sezonie w barwach KSM Krosno. Dawid Matura pojawi się w pełnym, zawodniczym rynsztunku. To sympatyczna propozycja na pamiątkową fotkę na profesjonalnym, żużlowym GM-ie, ze sportowcem, który, kto wie, wystartuje kiedyś w Ekstralidze, a może i w cyklu Grand Prix?
  • 500 złotych wynosi nagroda, ufundowana przez mec. Szadorskiego, za pierwsze miejsce w konkursie na najsmaczniejszą potrawę (danie główne albo deser) z fasoli Piękny Jaś. Zasady regulaminu spełnia kilku zgłoszonych uczestników. Rozstrzygnięcie konkursu w rękach jury: Anny Hajdeckiej – właścicielki Zajazdu Ania w Zakliczynie, Bogdana Żabińskiego – właściciela Hotelu&Restauracji Zakliczyńskiej oraz Janiny Molek z Tropia – znanej koneserki i propagatorki Pięknego Jasia z Doliny Dunajca.
  • Wśród gości notable z węgierskiego, partnerskiego Jászfényszaru i ukraińskiego Obertyna (pod opieką naszych radnych powiatowych). W najbliższym Głosicielu wywiad z panią burmistrz dr Martą Czégledi i naszą rodaczką - panią Bogusią, mieszkającą z rodziną od dawna w kraju nad Balatonem.
  • W niedzielę darmową Fasolkę Burmistrza rozda osobiście włodarz gminy, kwadrans po 14:00 z kuchni polowej rozejdzie się smakowity zapach. Burmistrz Dawid Chrobak zaprasza, z pewnością nikt nie będzie chodził po Jarmarku Produktu Lokalnego (ponad 50 wystawców!) o „suchym pysku”  - jak mawia o. Jan W. Góra.

Do zobaczenia na Kamieńcu!

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.