Baner festiwalu

 

banersfW dniach 31 sierpnia i 1 września 2019 roku odbędzie się 20. Święto fasoli w Zakliczynie, które będzie połączone z 21. Dożynkami Województwa Małopolskiego. Wśród gwiazd największych zakliczyńskich imprez 2019 roku będą: w sobotę 31 sierpnia Brathanki, a w niedzielę 1 września Golec u Orkiestra. Te zespoły mają największe wymagania związane z organizacją sceny, nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym. Do niniejszego zaproszenia do składania ofert podaję linki do riderów zespołów:

 

 

Brathanki
https://docs.wixstatic.com/ugd/ea8c8d_498bedafcdfe448ba4e96dbc9f13d9e6.pdf
https://docs.wixstatic.com/ugd/ea8c8d_9c1a0258662b4e4e9175ffceafc1f83d.pdf

 

Golec u Orkiestra

http://golec.pl/wp-content/uploads/2018/02/GuO-Rider-Techniczny-2018-1.pdf

 

Zaproszenie do składania ofert na obsługę sceniczną

 

Szanowni Państwo,

Zapraszam do zaproponowania i przedstawienia przez Państwa oferty cenowej na obsługę sceniczną 20. Święta fasoli w dniu 31 sierpnia i 21. Dożynek Województwa Małopolskiego 1 września 2019 roku, wg wymogów określonych w riderach zespołów Brathanki i Golec u Orkiestra.

 

W odpowiedzi na zaproszenie do składania ofert, proszę o potwierdzenie zgody zespołów Brathanki oraz Golec u Orkiestra na proponowaną przez Państwa ofertę realizacji ridera oraz podanie ceny usługi i warunków płatności jakich oczekujecie od nas.

 

Niniejsze zaproszenie do składania ofert nie jest zapytaniem ofertowym wynikającym z mocy ustawy Prawo zamówień Publicznych.

 

Zapraszam do składania ofert na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 maja 2019 roku. O wyborze oferty poinformuję za pośrednictwem portalu Zakliczyninfo do 7 dni od daty upływu upływu składania ofert.

 

Zaproszenie do składania ofert na kompleksową obsługę gastronomiczną

 

Oddzielnie zapraszam do składania ofert na kompleksową obsługę gastronomiczną 20. Święta fasoli i Dożynek Województwa Małopolskiego w Zakliczynie (oferty niekompleksowe nie będą rozpatrywane). Oferty należy składać na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 maja 2019 roku. O wyborze oferty poinformuję za pośrednictwem portalu Zakliczyninfo do 7 dni od daty upływu upływu składania ofert.

 

Z poważaniem

mgr Kazimierz Dudzik – dyrektor ZCK

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.