tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

kamieniecOrganizacja takiej imprezy jak Święto fasoli wymaga stosownych przygotowań i pracy wielu osób oraz jednostek Gminy Zakliczyn. To spora grupa ludzi, których nie zobaczycie na scenie, a bez których trudno wyobrazić sobie organizację wydarzenia. Taka rolę pełnią strażacy – ochotnicy, którzy pracowali zarówno w sobotę jak i w niedzielę. 18. Święto fasoli obsługiwały jednostki OSP z Wróblowic, Faliszewic i Gwoźdźca oraz pod względem medycznym OSP Zakliczyn. Dziękuję zarządom jednostek i druhom oraz prezesowi Zarządu Gminnego Z OSP RP w Zakliczynie Tomaszowi Damianowi, który koordynował pracę strażaków.

strDziękuję komendantowi Markowi Brożkowi i Policji za dyskretne baczenie na bezpieczną realizację imprezy. Bardzo dużą prace w przygotowaniu terenu na którym odbywała się impreza wykonali pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Zakliczynie; przed imprezą porządkując obiekty, w trakcie imprezy i po jej zakończeniu.  Dziękuję pracownikom ZUK i kierownikowi Tadeuszowi Bukremu.Dziękuję kierowcy UM w Zakliczynie Tomaszowi Damianowi za transport sprzętu z ratusza na Kamieniec i odwrotnie. Za wsparcie, pomoc oraz użyczenie pomieszczeń przed, w trakcie i po imprezie dziękuję gospodarzowi obiektu LKS „Dunajec” Zakliczyn Antoniemu Sobolowi. Osobne podziękowanie kieruję w stronę Witolda Wolfa – szefa firmy Folk Festiwal, który oprócz umownych ustaleń, wspierał nas w innych działaniach organizacyjnych na Kamieńcu i na Rynku w Zakliczynie. Dziękuję Markowi Sobolowi – właścicielowi firmy KM-NET za promocję Święta fasoli w świecie poprzez przygotowanie i realizację transmisji na żywo z imprezy przez KM-NET. Dziękuję Dawidowi Maturze za wzbogacenie programu Święta fasoli poprzez organizację II Gminnego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie. Mariuszowi Salamonowi i piekarni „Lucynka” z Filipowice za wsparcie nie tylko stoiska Klubu SOD „Filipowice”, ale i delegacji z Jászfényszaru. Dziękuję Agacie Nadolnik i ZF "Gwoździec" oraz Małgorzacie Sosce i SOD "Filipowice" z kapelmistrzem Dominikiem Malikiem, a także Krzysztofowi Węglarczykowi.  Dziękuję pracownikom ZCK za sumienną pracę w przygotowaniu i realizacji imprezy: Edycie Ramian, Marii Chruściel, Teresie Nadolnik i Stanisławowi Kusiakowi, Januszowi Cierlikowi, a redakmrowkiurzadtorowi Markowi Niemcowi za obsługę medialną Święta fasoli. Osobno dziękuję radnej Rady Powiatu Tarnowskiego Barbarze Gniadek za pracę w Komisji Kulinarnej oraz członkom owej Komisji; Małgorzacie Ankier, Marii Chruściel, Tomaszowi Damianowi oraz Zdzisławowi Darce, a prezesowi firmy PSB Sufigs Arturowi Olchawie za ufundowanie cennych nagród, także właścicielowi gospodarstwa „Pod Lupą” Andrzejowi Lupie. W części imprezy realizowanej przez pozostałe jednostki Gminy podległe Burmistrzowi, takie jak: Urząd Miejski i Gminna Biblioteka Publiczna też pracowało sporo osób, np. przy prezentacji stoisk z kotłami i Urzędu na Rynku w sobotę 2 września, obsłudze delegacji z Jászfényszaru w okresie od 2 do 4 września, przygotowaniu stoiska promocyjnego Urzędu Miejskiego i gości z Węgier oraz Fasolki od Burmistrza na Kamieńcu w dniu 3 września. Wszystkim wymienionym i nie wymienionym z nazwiska czy nazwy, za w dużej mierze społeczną pracę podczas 18. Święta fasoli, dziękuję.

Dyrektor ZCK i prezes Stowarzyszenia "Klucz" - Kazimierz Dudzik

 

I jeszcze podziękowania Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej - Romany Nosek

 

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Zakliczynie serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Fasolki Burmistrza. Dziękuję pracownikom Biblioteki. Szczególne podziękowania kieruję do sponsorów.

fobuTAR-GROCH-FIL Sp.J. Filipowice
Piekarnia Lucynka Bogusław Salamon Filipowice
DPS w Stróżach
TK – Beton s.c. Świderski Józef, Łazarski Wojciech
Fortum Marketing and Sales Polska
Jupiter-Tech s.c. Mytnik Tomasz, Mytnik Piotr
E.M.A. BUD Andrzej Garbiarz
SPAR EXPRES Anna i Kazimierz Spieszny
Delikatesy Centrum w Zakliczynie
RSP Pokój w Filipowicach
Ubojnia zwierząt Antoni Jurkowski
Agnieszka i Mariusz Osysko
Restauracja i Pizzeria RYNKOWA
Firma MiB Mateusz i Dawid Żychowicz
F.H.U. „Sławex” Sławomir Biel
J.W.D. Owoce i Warzywa S. Świerczek
Szczepan Martyka

Słowa podziękowania kieruję również dla Pana Tomasza Damiana za wszelką pomoc.

 

 

 

 

 

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych