Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

plakatsfJuż tylko zostało nam 12 miejsc dla wystawców Jarmarku Produktu Lokalnego. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem 14 628 3332. Limit stoisk, to 50 i po uzyskaniu tej liczby zamykamy listę wystawców JPL 18. Święta fasoli w Zakliczynie. 3 września o godzinie 11:00 rozpoczynamy JPL – o tej godzinie stoiska powinny być już otwarte i dostępne dla gości Święta fasoli. Godzinę później, w samo południe, rozpocznie się II Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie przygotowany przez Dawida Maturę. Tematyka Turnieju będzie zróżnicowana, a pytania będą zadawane chętnym przez fachowców w swoich dziedzinach; Policjanta, Dietetyka, Trenera Personalnego i Ratownika Medycznego. Dla najlepszych uczestników turnieju zostały ufundowane atrakcyjne nagrody. Konkurs dla rolników obiecał zorganizować tarnowski oddział Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

pgoleckiBędą też inne atrakcje, o których napiszę w kolejnych odcinkach serwisu Święta fasoli. W tym odcinku zaprezentuję kolejnego wykonawcę muzycznego tegorocznej sceny Święta fasoli – to Paweł Gołecki. Gołecki z dumą pisze na swojej stronie o tym, że pochodzi z małej, małopolskiej miejscowości a karierę zaczął w rodzinnej kapeli weselnej. Z czasem założył własny zespół „Gołecki” i nagrał pierwszą płytę. Jak sam mówi: karuzela ruszyła. Gołecki ma smykałkę do „produkcji przebojów” dla siebie i zaprzyjaźnionych zespołów. Takie piosenki jak; Wspomnij swój dom, Rajski ptak czy prezentowana tutaj Nimfa z czarnego stawu : https://www.youtube.com/watch?v=hqLowezBVo4 to znaki firmowego Pawła Gołeckiego.

Artysta jest popularny i zapraszany na liczne koncerty i eventy. Po występie na zakliczyńskiej scenie – początek koncertu na Kamieńcu 3 września ok. godz. 16:30 – tego samego dnia pojedzie zagrać koncert w Tychach o godzinie 20:30.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych