Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

lfasolaTegoroczna, 18 edycja Święta fasoli w Zakliczynie odbędzie się 2 i 3 września, tradycyjnie już na Kompleksie Sportowo – Rekreacyjnym Kamieniec w Zakliczynie. Wszystkich informacji prosimy szukać na portalu www.zakliczyninfo.pl  pod tym banerem umieszonym po prawej stronie. Serdecznie zapraszamy lokalnych twórców oraz wytwórców produktów lokalnych i tradycyjnych chcących zaprezentować własne wyroby, do wzięcia udziału w Jarmarku Produktu Lokalnego podczas 18. Święta Fasoli w Zakliczynie w dniu 3 września 2017 roku.

Prosimy o zaznaczenie w zgłoszeniu jaka potrzebna jest powierzchnia pod stoisko i czy potrzebny jest dostęp do prądu. Deklarację uczestnictwa prosimy zgłaszać do 21 sierpnia w formie elektronicznej na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub faksem na numer 14 628 33 32 z dopiskiem JPL-2017. Nie zapewniamy namiotów stolików oraz krzeseł, ale też nie pobieramy żadnych opłat od wystawców. Kolejność zgłoszeń decyduje o miejscu. Otwarcie Jarmarku Produktu Lokalnego odbędzie się w dniu 3 września o godzinie 11.00. Do udziału w Jarmarku Produktu Lokalnego zapraszamy 50 wystawców, po osiągnięciu tej liczby nie będziemy przyjmować następnych zgłoszeń. Wystawców oferujących potrawy fasolowe zapraszamy do udziału w konkursie na potrawę regionalną z fasoli.

Nie przyjmujemy zgłoszeń: waty cukrowej, popcornu, lodów, kukurydzy, gofrów, sprężynek ziemniaczanych, cukierków odpustowych, baloników, etc.

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych