bie

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

Czytaj więcej: Jolmax i Catering Korona zaproszeni do obsługi Święta fasoliTrzy oferty obsługi gastronomicznej oraz dwie oferty kompletne i jedna niepełna ws. obsługi organizacji sceny, nagłośnienia i oświetlenia scenicznego wpłynęły do Zakliczyńskiego Centrum Kultury w odpowiedzi na moje zaproszenie do składania ofert na obsługę 20. Święta fasoli i 21. Dożynek Województwa Małopolskiego w Zakliczynie.

Dziękując za zainteresowanie informuję, że do ustaleń szczegółowych i ewentualnego podpisania umowy na obsługę wyżej wymienionych imprez zapraszam:

 

Agencja Koncertową Jolmax
Catering Korona – kompleksowa obsługa imprez masowych

 

 

Z poważaniem
Kazimierz Dudzik – dyrektor ZCK

 

 

Czytaj więcej: Zaproszenie do składania ofert W dniach 31 sierpnia i 1 września 2019 roku odbędzie się 20. Święto fasoli w Zakliczynie, które będzie połączone z 21. Dożynkami Województwa Małopolskiego. Wśród gwiazd największych zakliczyńskich imprez 2019 roku będą: w sobotę 31 sierpnia Brathanki, a w niedzielę 1 września Golec u Orkiestra. Te zespoły mają największe wymagania związane z organizacją sceny, nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym. Do niniejszego zaproszenia do składania ofert podaję linki do riderów zespołów:

Czytaj więcej: Tysiące gości na imieninach Pięknego Jasia!19. edycja Święta Fasoli miała prawdopodobnie rekordową frekwencję. Słoneczna aura sprzyjała wycieczkom na Kamieniec całych rodzin. Przy Orliku pojawiło się też sporo gości spoza gminy, wszak renoma święta dotarła w odległe zakątki kraju, a nawet za granicę. A propos: organizatorzy fasolowej fety gościli przyjaciół z Węgier z partnerskiego Jászfényszaru i ukraińskiego Obertyna z merem tego miasta. Z Madziarami obchodzimy wspólnie 20. rocznicę zawarcia współpracy pomiędzy oboma miastami, delegacja Zakliczyna gościła w połowie sierpnia z tego tytułu w Jászfényszaru. Podczas Święta Fasoli pięknie zaprezentowali się węgierscy huzarzy na rączych rumakach, a Tomas Kaszai pitrasił gulasz dla publiki w ogromnym kotle. Węgierską grupą opiekowali się wiceburmistrz János Bertalan i nasza rodaczka - pani Bogusia Szerencsés.

Czytaj więcej: Rekordowa liczba stoisk na JPL 19. Święta fasoli Blisko 60 stoisk powinno stanąć 2 września 2018 roku podczas 19. Święta fasoli w Zakliczynie. Jeśli doliczymy do tego stoiska zagraniczne (z Węgier i Ukrainy), to będzie ponad 60. To wszystko możliwe, dzięki większej powierzchni na realizację imprezy, co jest zasługą Wiesława Hajduka - prezesa popularnie nazywanej w Zakliczynie „Spółki pastwiskowej” oraz pana Marka Kiełbasy i Antoniego Sobóla. Stoiska będą czynne od godziny 11 – tej. Od tej samej mniej więcej godziny na scenie będzie przebiegał montaż i próba Stachursky'ego, a po niej rozpocznie się już III Turniej Wiedzy i Bezpieczeństwie. Szczegóły na plakacie obok. Poniżej prezentuję listę wystawców JPL i numery stoisk – tak będą oznaczone na pasażu pomiędzy obiektami stadionu LKS „Dunajec” a Orlikiem.

Czytaj więcej: Zapraszamy do konkursu potraw fasolowych Dzisiaj rozpoczynają się w Zakliczynie 7. Dożynki Gminy Zakliczyn i 20. Dożynki Powiatu Tarnowskiego. Dzień dzisiejszy dedykowany jest dożynkom gminnym, jutrzejszy powiatowym. My natomiast zachęcamy już do udziału w 19. Święcie fasoli, które odbędą się za tydzień w Zakliczynie w tym samym miejscu co Dożynki. Prezentujemy regulamin konkursu na potrawę regionalną z fasoli, którego patronem i fundatorem nagród jest firma PSB Mrówka „Sufigs”, posiadająca Market Budowlano – Wykończeniowy Sufigs Mrówka oraz Centrum Budownictwa PSB Sufigs Profi w Zakliczynie.

Czytaj więcej: 19. Święto fasoli rozpoczniemy z Kordianem Tydzień po tygodniu na Kamieńcu w Zakliczynie odbywać się będą dwie duże imprezy; 25 i 26 sierpnia Dożynki Gminy Zakliczyn i Powiatu Tarnowskiego, natomiast 1 i 2 września 19 edycja Święta fasoli w Zakliczynie. Tradycyjnie w sobotę zaczniemy wieczorem "Disco fasolą", która poprowadzi Witold Wolf - szef Folk Festiwal. Gwiazdą soboty będzie Kordian, który oprócz występu scenicznego zaprosi fanów do swojej TIR-garderoby. Kordian, a właściwie Wacław Cieślik, to ciesząca się coraz bardziej rosnąca popularnością gwiazda disco-polo.

Czytaj więcej: Przyjmujemy zapisy na JPL 19. Święta fasoli

REGULAMIN JARMARKU PRODUKTU LOKALNEGO 19. ŚWIĘTA FASOLI W ZAKLICZYNIE

Zakliczyn, 2 września 2018 r.

 

I. Miejsce, czas trwania Jarmarku Produktu Lokalnego oraz godziny działalności stoisk handlowych i gastronomicznych


1. Jarmark Produktu Lokalnego odbędzie się 2 września 2018 r. na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego Kamieniec w Zakliczynie.
2. Działalność handlowa oraz gastronomiczna w trakcie Jarmarku Produktu Lokalnego odbywać się będzie w godz. od 11ºº do 20ºº w obrębie Kompleksu.

Czytaj więcej: Zapytanie ofertowe ws. usługi dźwięku i światła 19. Święta fasoli W dniach 1 i 2 września 2018 roku odbędzie się 19. Święto fasoli w Zakliczynie. Wśród gwiazd najbardziej znanej zakliczyńskiej imprezy będą: w sobotę 1 września Kordian, a w niedzielę 2 września na finał Stachursky. W związku z tym, że największe wymagania związane z nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym wynikają z ridera największej gwiazdy 19. Święta fasoli, podaję do niniejszego zapytania ofertowego te wymogi, jednocześnie zapraszam do składania ofert na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 05 marca 2018 roku.

Czytaj więcej: Święto fasoli – poza sceną, bardzo ważni Organizacja takiej imprezy jak Święto fasoli wymaga stosownych przygotowań i pracy wielu osób oraz jednostek Gminy Zakliczyn. To spora grupa ludzi, których nie zobaczycie na scenie, a bez których trudno wyobrazić sobie organizację wydarzenia. Taka rolę pełnią strażacy – ochotnicy, którzy pracowali zarówno w sobotę jak i w niedzielę. 18. Święto fasoli obsługiwały jednostki OSP z Wróblowic, Faliszewic i Gwoźdźca oraz pod względem medycznym OSP Zakliczyn. Dziękuję zarządom jednostek i druhom oraz prezesowi Zarządu Gminnego Z OSP RP w Zakliczynie Tomaszowi Damianowi, który koordynował pracę strażaków.

Czytaj więcej: „Klucz” fasolowy Podczas 18. Święta fasoli w Zakliczynie odbył się Konkurs Potraw Fasolowych organizowany przez Zakliczyńskie Centrum Kultury, do którego zgłoszonych zostało kilkanaście potraw. Wszystkie potrawy zostały zgłoszone przez stoiska zorganizowane na Jarmarku Produktu Lokalnego przez organizacje pozarządowe działające na terenie gminy Zakliczyn, przede wszystkim odziały Stowarzyszenia „Klucz”, SPON „Bez barier”, Stowarzyszenie „Pod bocianim gniazdem”, „Wróblowianki” i Spółdzielnię Socjalną „Serce Pogórza” oraz WTZ w Dzierżaninach Stowarzyszenia Przyjaciół DPS Stróże.  Stowarzyszenie „Klucz” jest jednym z głównym partnerów organizacyjnych ZCK w realizacji Święta fasoli od 2012 roku.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych