Baner festiwalu

 

kluczra1 czerwca 2020 roku o godzinie 11:00 w Sali im. S. Jordana w zakliczyńskim ratuszu odbędzie się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia „Klucz.” To będzie posiedzenie, które ma na celu przygotowanie Stowarzyszenia do Walnego Zebrania Sprawozdawczo – Wyborczego, a to ma odbyć się w trzecim tygodniu czerwca. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Zakliczyn „Klucz” – bo tak brzmi pełna nazwa organizacji pozarządowej od 2012 roku działającej przy Zakliczyńskim Centrum Kultury – w czerwcu podsumuje 4 – letnią kadencję i dokona wyboru nowych władz. Obecny Zarząd składa się z 5 – osób. Prezesem jest Kazimierz Dudzik, funkcję wiceprezesów pełnią Paulina Siemińska i Agata Nadolnik, sekretarzem jest Teresa Świerczek, a skarbnikiem Małgorzata Soska. Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia szefuje Alicja Jarosz. Stowarzyszenie ma 6 oddziałów terenowych; Grupę Regionalną Charzewice, Grupę Regionalną Gwoździec, Klub Przyjaciół Strażackiej Orkiestry Dętej „Filipowice”, Klub Seniora „Pogodni”, Wolską Organizację Kobiet „Nad potokiem”, także od ubiegłego rokiu Małopolski Klub Heligonistów i Harmonistów oraz członków niezrzeszonych w oddziałach – w sumie Stowarzyszenie „Klucz” ma ponad 130 członków.

 

 

 

zbszydlowTylko w 2019 roku „Klucz” zrealizował 17 programów grantowych o łącznej wartości ponad 276 tys. zł, w tym takie jak m.in. Zakliczyński Uniwersytet Ludowy, Mogiły Pamięci czy Nagranie płyty Cantando canzoni.

 

W roku 2020 „Klucz” realizuje pięć programów grantowych o wartości przekraczającej 150 tys. zł, a są to między innymi projekty ministerialne takie jak: Mistrz i uczeń, Zakliczyński Uniwersytet Ludowy – Szkoła dla Życia, Czerpiąc z tradycji i Zakliczyńska e-powieść.

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.