Baner festiwalu

 

burmistrziprezesPrzez kolejne siedem lat Walne Zebranie Członków i Delegatów Stowarzyszenia "Klucz" odbywa się w sali im. S. Jordana i zawsze w pierwszym terminie. - Bywam na wielu walnych zebraniach stowarzyszeń, ale tylko w "Kluczu" zawsze jest taka frekwencja, która pozwala na rozpoczęcie zebrania w pierwszym terminie – zauważył honorowy obywatel gminy Zakliczyn i takoż honorowy członek stowarzyszenia "Klucz" Kazimierz Korman, jeden z założycieli Stowarzyszenia w 1997 roku, które jak z tego wynika wkroczyło w 22 rok działalności. My sumowaliśmy i rozliczaliśmy się z 21 roku działalności. Na 38 uprawnionych do udziału w Zebraniu, na liście obecności podpisało się 31 członków i delegatów "Klucza." Ponadto na zaproszenie odpowiedzieli; Józef Gwiżdż – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie i zarazem prezes Samarytańskiego Towarzystwa im. Jana Pawła II w Zakliczynie i radny Rady Powiatu Tarnowskiego oraz Tomasz Damian – prezes Zarządu Gminnego Z OSP RP w Zakliczynie. Na Zebranie dotarł też burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak – świeżo upieczony członek Stowarzyszenia "Klucz."

 

gwizdzkormanWszyscy oni po wysłuchaniu sprawozdań prezesów klubów; Doroty Kijowskiej - WOK "Nad potokiem" z Woli Stróskiej, Małgorzaty Soski – Klub Przyjaciół Strażackiej Orkiestry Dętej "Filipowice", Janiny Bolechała – Klub Seniora "Pogodni", Teresy Świeczek – Grupa Regionalna Charzewice i Agaty Nadolnik – Grupa Regionalna Gwoździec oraz sprawozdania Prezesa Stowarzyszenia "Klucz" Kazimierza Dudzika a także sprawozdań finansowych przedstawionych przez księgową "Klucza" Edytę Ramian, komplementowali nasza działalność. Podczas Walnego Zebrania uzupełniliśmy skład Komisji Rewizyjnej po odejściu ze Stowarzyszenia Urszuli Łośko i Mieczysława Wypaska. Nowymi członkiniami Komisji Rewizyjnej zostały; Agata Malik (Klub SOD "Filipowice") oraz Anna Drożdż (Klub Seniora "Pogodni"). Wcześniej Zarząd podjął decyzję o wykreśleniu ze Stowarzyszenia Regionalnego Klubu Przyjaciół Faściszowa, który przekształcił się w KGW oraz przyjął do struktur Stowarzyszenia Zakliczyński Klub Małopolskich Heligonistów i Harmonistów liczący 12 członków z prezesem Tadeuszem Malikiem. Po tych zmianach "Klucz" liczy 122 członków zrzeszonych z sześciu oddziałach oraz 17 członków w oddziałach niezrzeszonych. Nie zapomnieliśmy o członkach założycielach Stowarzyszenia, którzy w ostatnim okresie odeszli od nas na zawsze: śp. Matyldzie Nowak oraz śp. Stanisławie Żabińskim. Walne Zebranie dokonało zmian w statucie Stowarzyszenia "Klucz" oraz przyjęło program działania na ostatni rok przez Walnym Zebraniem Sprawozdawczo – Wyborczym.

 

Relację fotograficzną z Walnego Zebrania "Klucza" przygotował Marek Niemiec – jeden z członków założycieli Stowarzyszenia, który tego dnia obchodził imieniny i doczekał się od zebranych chóralnego "100 lat" przy akompaniamencie muzycznym, za sprawą heligonisty – delegata Józefa Świstaka.

 

 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko
 oczko oczko oczko

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.