tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

testTo już 7. edycja wydarzenia, koordynowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i odbywającego się od 8 do 10 czerwca. Hasło tegorocznego Małopolskiego Dnia Uczenia się brzmi: "Każdy może zrobić karierę". Co roku w obchody Małopolskiego Dnia Uczenia się włącza się kilkanaście miast i gmin oraz kilkadziesiąt instytucji z całego regionu - publicznych, jak i prywatnych. Organizują one wydarzenia adresowane do różnych grup odbiorców, od najmłodszych do seniorów, które odbywają się w wybranych miejscowościach Małopolski. Zakliczyńskie Centrum Kultury po raz kolejny zaproponowało program Małopolskiego Dnia Uczenia się w Zakliczynie, który spotkał się z bardzo życzliwą akceptacją został włączony do tegorocznej edycji wydarzenia. 10 czerwca zapraszamy do ratusza. Od godziny 11:00 rozpocznie się szkolenie w Sali im. W.S. Jordana pt. „Jak założyć firmę” – szkolenie potrwa do godziny 15:00 i będzie prowadzone przez najlepszych specjalistów Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

Zachęcam do zapisywania się na szkolenie w ZCK lub zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  – szkolenie jest nieodpłatne. Ponadto od godziny 11:00 przed ratuszem będzie czynne stoisko WUP, gdzie można zdobyć informacje na temat funduszy krajowych i unijnych będących w dyspozycji WUP. Będą też przedstawiciele samorządu województwa Małopolskiego, a także stoiska firm doradczych. O godzinie 16:00 zapraszam zespoły do udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Zakliczynie. Przypominam regulamin Testu: http://www.zakliczyninfo.pl/index.php/stowarzyszenie-klucz/1130-wielki-test-wiedzy-o-zakliczynie-w-ramach-malopolskiego-dnia-uczenia-sie-2017 Proponujemy przede wszystkim fajną zabawę, a dla tych drużyn, które najlepiej rozwiążą test wyjazd weekendowy zorganizowany przez ATA „Styr”. Tutaj również zachęcam do zapisów w ZCK lub pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

W tegorocznej edycji Małopolskiego Dnia Uczenia się imprezy odbędą się m.in. w Andrychowie, Krakowie, Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Czernichowie, Dobczycach, Dąbrowie Tarnowskiej, Czernichowie, Nowym Sączu, Gorlicach, Olkuszu, Oświęcimiu, Zielonkach, Starym i Nowym Sączu, Suchej Beskidzkiej, Szczurowej, Tarnowie, Żabnie i oczywiście w Zakliczynie. Zapraszam do udziału w naszym wydarzeniu.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych