tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

zalogaskokNiezależnie od poglądów politycznych, każdy z nas jest domowym ministrem finansów. Bo każdy z nas zarządza budżetem swoim albo całej rodziny. Jak to robić mądrze, tak żeby być gotowym na planowane inwestycje i niespodziewane wydatki? Najlepiej korzystać z zintegrowanej oferty nowoczesnych finansów dla każdego jaką oferuje SKOK Jaworzno!

Czego możesz oczekiwać od jaworznickiej Kasy? Po pierwsze to z czego korzysta się na co dzień czyli Rachunek Oszczędnościowo - Rozliczeniowy. Członkowie SKOK Jaworzno mają do dyspozycji darmowe konto, w ramach którego mogą również korzystać z poręcznej karty Visa, szerokiej sieci bankomatów i wygodnej bankowości internetowej.

Do takiego konta można również dobrać linię kredytową będącą świetnym rozwiązaniem w wypadku niespodziewanych drobnych wydatków. Kiedy mamy już dobre rozwiązanie do codziennego zarządzania naszymi pieniędzmi, pora pomyśleć o ubezpieczeniu samochodu, domu, wycieczki. W SKOK Jaworzno znajdziesz dobre produkty na każda taką okazję, wystarczy porozmawiać o twoich potrzebach z konsultantem, a on dobierze optymalne rozwiązanie. A teraz najważniejsze: każdy z nas prędzej czy później potrzebuje większej gotówki. Na zakup nieruchomości lub jej remont, na nowy samochód lub maszynę rolniczą, na super wakacje albo ważną rodzinną uroczystość... A czasami życie nas zaskakuje i potrzebujemy pieniędzy na już: szybko i tanio. I w takim wypadku idealnym rozwiązaniem jest oferta SKOK Jaworzno: wachlarz różnego rodzaju pożyczek z którego można wybrać rozwiązanie optymalne do zaistniałej potrzeby. W korzystaniu ze wszystkich tych produktów: kont ROR, ubezpieczeń i pożyczek pomogą profesjonalni konsultanci SKOK Jaworzno, którzy zawsze pamiętają, że misją Kasy jest zapewnienie wszystkim Klientom bezpieczeństwa ich finansów!

Zapraszamy do SKOK Jaworzno, bo każdy zasługuje na finanse XXI wieku!

P.S.

SKOK Jaworzno to jedna z firm, która od początku wspiera jak reklamodawca funkcjonowanie Zakliczyninfo, przyczyniając się do tego, że portal Zakliczyńskiego Centrum Kultury finansowany jest ze środków zewnętrznych. 

BSR

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych