tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

Burmistrz na tle budynku Sejmu

Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Miasta i Gminy Zakliczyn, którzy wzięli udział w ostatnich wyborach parlamentarnych.

To bardzo dobrze, że coraz więcej mieszkańców Ziemi Zakliczyńskiej bierze odpowiedzialność za losy naszej Ojczyzny i wybiera posłów oraz senatorów, których decyzje mają przecież spory wpływ na nasze codzienne życie.

Szczególnie dziękuję tym wszystkim, którzy poparli Prawo i Sprawiedliwość, dając wyraz swego przywiązania do tradycyjnych wartości, a tym samym umożliwiając wprowadzenie Dobrej Zmiany, rozwiązań wspierających polską rodzinę oraz przyspieszenie rozwoju gospodarczego Polski.

Jestem ogromnie wdzięczny tym osobom, które zagłosowały i zaangażowały się w kampanię Pana Posła Michała Wojtkiewicza, dzięki czemu uzyskał on najlepszy wynik w wyborach do Sejmu w Naszej Gminie. Pan Poseł – jak sam mówi – że Gmina Zakliczyn to jego gmina, nieraz już okazał nam wyjątkową przychylność. W Zakliczynie ma choćby filię swojego biura poselskiego, w której świadczę pomoc dla mieszkańców w zakresie bezpłatnych porad prawnych. Jestem przekonany, że nadal będziemy mogli na niego liczyć i będzie ambasadorem Naszej Gminy w polskim parlamencie.

Jeszcze raz za ostatnie wybory bardzo dziękuję.

Dawid Chrobak

BSR

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych