Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

DSC09642Przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Józefa Piłsudskiego w Zakliczynie 12 września br. uroczyście otwarto i poświęcono boisko wielofunkcyjne, które służyć będzie młodzieży i mieszkańcom gminy. W wydarzeniu wzięli udział m.in. poseł na Sejm RP Anna Pieczarka, starosta Roman Łucarz, wicestarosta Jacek Hudyma, etatowy członek zarządu powiatu Tomasz Stelmach, burmistrz Dawid Chrobak, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Irena Kusion oraz radny powiatu Józef Gwiżdż.

 

 

Zrealizowana inwestycja to boisko wielofunkcyjne o sztucznej nawierzchni syntetyczno–poliuretanowej o wymiarach 24x44 m. Można na nim rozrywać zawody piłki ręcznej i piłki nożnej. W obrysie znajdują się boiska do piłki koszykowej i piłki siatkowej, a także kort tenisowy.

 

Całość została ogrodzona, zamontowano ławeczki oraz piłkochwyty o wysokości 6 m. Dodatkowo dzięki staraniom dyrektora ZSP Krzysztofa Małka przy boisku została oddana do użytku również skocznia do skoku w dal, a także powstało szereg chodników z kostki betonowej, łączących obiekty sportowe ze szkołą i halą sportową.

 

Łączny koszt zadania wynosi 562 122,00 zł. Inwestycja została dofinansowana z programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Sportowa Polska” w wysokości 277 888,00 zł, budżetu Powiatu Tarnowskiego w kwocie 152 734,00 zł i dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu przez Burmistrza i Radę Miejską w Zakliczynie w wysokości 131 500,00 zł. To współdziałanie tych instytucji spowodowało, że młodzież miejscowego Zespołu Szkół, a także mieszkańcy gminy Zakliczyn otrzymali do użytku w pełni funkcjonalny i nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny.

 

ZSP ZSP ZSP
ZSP ZSP ZSP
ZSP ZSP ZSP

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.