Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

plakat turniej PN puchar burmistrzaBurmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paleśnicy, PKS „Jedność” Paleśnica, Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Animator Orlika w Paleśnicy zapraszają na TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY ZAKLICZYN /dla młodzieży i dorosłych/.

 


Zawody odbędą się 16 lipca /sobota/ o godzinie 14:00 na obiekcie Orlika w Paleśnicy. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać u trenera Roberta Kraj - tel. 604-07-45-70. Drużyny do turnieju należy zgłosić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09 lipca 2022r. - liczy się kolejność zgłoszeń (liczba drużyn ograniczona!). Zgłoszenie drużyny można dokonać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Każda startująca drużyna otrzyma pamiątkowy puchar.  Za pierwsze trzy miejsca pamiątkowe medale i puchary zwycięzców. Planowany jest poczęstunek w postaci grilla i napojów dla uczestników turnieju. Serdecznie zapraszamy!

 

Do pobrania:

a) regulamin turnieju
b) formularz zgłoszeniowy

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.