Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

118W dniach 17 – 18 czerwca w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji (woj. warmińsko-mazurskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Ludowych Zrzeszeń Sportowych w Tenisie Stołowym. O tytuły rywalizowali młodzicy, kadeci, juniorzy, młodzieżowcy – po trzech zawodników i zawodniczek w każdej z kategorii z 16 województw. Małopolskę reprezentowała 9 osobowa kadra w tym 4 z zakliczyńskiego klubu. Wszyscy zostali wyłonieni z eliminacji wojewódzkich, które odbyły się 30 kwietnia w Olkuszu.

 

 

UKS „JORDAN” Zakliczyn reprezentowało czterech zawodników w składzie: Nagel Nikodem, Jewuła Michał, Kras Nikodem, Nagel Kacper. Opiekunem i trenerem drużyny był Mateusz Malik. Awans z elimnacji wojewódzkich i rywalizacja z najlepszymi w Polsce była bardzo dobrą okazją do zdobycia cennego doświadczenia.

 

Bardzo dobre zawody rozegrali Nikodem Nagel oraz Nikodem Kras, którzy wygrali z wyżej notowanymi zawodnikami z RANKINGU. Debiut w zawodach ogólnopolskich zaliczył Michał Jewuła.

 

POSZCZEGÓLNE MIEJSCA W KATEGORIACH WIEKOWYCH:

MŁODZICY

  • 9-12 – Nagel Nikodem
  • 25-32 – Jewuła Michał

KADECI

  • 13-16 – Kras Nikodem

JUNIORZY

  • 17-24 – Nagel Kacper

 

Wyjazd udało się zorganizować i sfinansować dzięki wsparciu i zaangażowaniu: rodziców, Urzędu Miejskiego w Zakliczynie oraz Zarządu UKS „Jordan” Zakliczyn.

 

123Ponadto dniu 19 czerwca w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie rozegrano Mistrzostwa Województwa Skrzatek i Skrzatów. Nasz klub reprezentował Jakub Sikoń. Kuba zdominował turniej gry pojedynczej, wygrywając zasłużenie. W grze podwójnej w parze z Jakubem Jałowcem z klubu LKS Kłos Olkusz zdobyły brązowy medal! 

 

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

 

UKSJORDAN UKSJORDAN UKSJORDAN
UKSJORDAN UKSJORDAN UKSJORDAN
UKSJORDAN UKSJORDAN UKSJORDAN
UKSJORDAN UKSJORDAN UKSJORDAN
UKSJORDAN UKSJORDAN  

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.