Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

ppp punkt informacyjny plakat mpi zakliczyn scaledRusza wiosenna trasa Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce. Dostęp do bezpłatnych informacji nt. funduszy unijnych jeszcze nigdy nie był taki prosty. W Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich każdy może znaleźć i otrzymać bezpłatne informacje na temat możliwości pozyskania środków unijnych (dotacji lub pożyczki), a także dowiedzieć się, jak uzyskać wsparcie na rozwój zawodowy.

 

 

 

 

Zadaniem Mobilnych Punktów Informacyjnych jest docieranie z informacją o środkach unijnych najbliżej potencjalnych beneficjentów. Dzięki takiej formie działalności przedstawiciele lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych i biznesu, ale także mieszkańcy mogą na miejscu uzyskać precyzyjne informacje na interesujące ich tematy podczas indywidualnych spotkań ze specjalistami ds. funduszy europejskich.

 

Jeżeli marzysz o własnym biznesie powiemy na jakie wsparcie możesz liczyć w ramach programów: regionalnego i POWER. Dla przedsiębiorców, którzy stawiają na rozwój firmy ważne będą możliwości jakie dają tanie pożyczki unijne, a w przypadku innowatorów fundusze venture capital oraz oferta projektu Innovation Coach i STEP z programu POIR.

 

Jeżeli masz poniżej 30 lat możesz skorzystać ze szkoleń i staży w ramach programu POWER, z kolei projekt Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa dają Ci możliwości dofinansowania do kursów i szkoleń w zakresie kompetencji ogólnych (np. języki, szkolenia komputerowe, zarządzanie projektami) i zawodowych dla pracujących 50+ i osób z niepełnosprawnościami.

 

Po więcej zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego w ratuszu w Zakliczynie (sala „Burmistrzówka”) w czwartek 28 kwietnia br. w godz. 9:00-11:30.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.