Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

WhatsApp Image 2022 04 14 at 005433 2Bardzo duży sukces odnieśli uczniowie Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie. 13 kwietnia br. w Limanowej rozegrano Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym. Wspaniały prezent sprawili nam zawodnicy naszej sekcji: Sebastian Krakowski, Marcin Ramian, Nikodem Kras, którzy wywalczyli Wicemistrzostwo Województwa Małopolskiego!

 

 

WhatsApp Image 2022 04 14 at 005433 1Aby dojść do ścisłego finału, w którym wystąpiły po dwie najlepsze drużyny z rejonów (łącznie 10 zespołów), chłopcy musieli najpierw przebrnąć eliminacje szkolne, gminne, powiatowe i rejonowe. Widać jak długą drogę musieli pokonać do osiągnięcia takiego rezultatu, należą się im duże słowa uznania! Do tego sukcesu przyczyniła się wielka przychylność dyrektora SP w Zakliczynie Pana Józefa Gwiżdża do propagowania tej dyscypliny sportowej wśród dzieci i młodzieży.

 

WhatsApp Image 2022 04 14 at 005433Chłopcy uzyskali awans do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Rawie Mazowieckiej (woj. łódzkie) w terminie od 8 do 10 czerwca br. Trenerem zawodników jest Mateusz Malik.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.