Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

p4Dzieci, młodzież oraz dorosłych, którzy chcą aktywnie spędzić wolny czas, zachęcamy do udziału w zajęciach organizowanych na Orliku w Paleśnicy. Wszyscy chętni mają możliwość atrakcyjnego spędzania czasu wolnego pod opieką wykwalifikowanego animatora. Przygotowano dla nich mnóstwo rozmaitych zajęć. Co istotne, wszystkie zajęcia są bezpłatne. Można skorzystać z zajęć gry w tenisa ziemnego dla dzieci i dorosłych. Zajęć dla młodzieży i dorosłych z piłki siatkowej. Gry i zabawy ruchowe w różnym wieku. Zajęcia piłkarskie dla dorosłych, młodzieży, dzieci i najmłodszych.

 

 

012W zajęciach z piłki nożnej uczestniczą także dziewczyny. Dla najmłodszych fanów piłki nożnej – dzieci w wieku 4 – 7 lat organizowane jest „przedszkole z Orlikiem”, czyli cykl zajęć – treningów, na których dominują zajęcia z piłki nożnej, jednak utrzymane głównie w formie gier i zabaw. Dzieci uczestniczące w tych zajęciach mogą w pełni zaspokoić swoje potrzeby w zakresie aktywności ruchowej. Najważniejszym celem jest przekazanie dzieciom fascynacji sportem oraz kształtowanie właściwych postaw poprzez zabawę i współpracę w grupie. W czasie zajęć najmłodszych ich rodzice mogą korzystać z boiska do tenis ziemnego, koszykówki, siatkówki oraz z siłowni plenerowej w Otwartej Strefie Aktywności, która zlokalizowana jest przy orliku w Paleśnicy. Celem jest zapewnienie możliwości bezpłatnego korzystania z tego obiektu jak najszerszej grupie mieszkańców, szczególnie dzieciom i młodzieży. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do korzystania z obiektu i udziału w zajęciach sportowo – rekreacyjnych.

 

robert2Wszelkie informacje oraz zapisy można uzyskać bezpośrednio u animatora lub pod numerem telefonu: 604074570.


W przypadku grupy zorganizowanej warto przed wybraniem się na boisko dokonać rezerwacji, a po przybyciu zgłosić swoją obecność u animatora obiektu.

 

Z uwagi na obowiązujący stan epidemii wirusa COVID-19, organizacja zajęć prowadzonych na orliku, będzie musiała uwzględniać wszelkie zalecenia i instrukcje wydawane przez uprawnione w tym zakresie organy, w szczególności Radę Ministrów, Ministra Zdrowia, Ministra Sportu oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Informacje na temat w/w zaleceń i obostrzeń wynikających z obowiązujących przepisów będą również publikowane na stronie projektu.

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.