teatr

 

kgwBieniczanieKoło Gospodyń Wiejskich w Bieśniku "BIEŚNICZANIE" bierze udział w konkursie ogólnopolskim na najładniejsze zdjęcie z Festynu Szczepimy Się z KGW. Obecnie jest na trzeciej pozycji pod względem liczby głosów, ale ma spore szanse na zwycięstwo w tym konkursie. Do konkursu dołączyło również KGW w Słonej ,,U ŹRÓDŁA"  i są to jedyne dwa koła z terenu powiatu tarnowskiego. KGW ze Słonej walczy o utrzymanie się w pierwszej dwudziestce ale dzięki mobilizacji naszych mieszkańców możemy zapewnić wyskoie lokaty obu kołom. Tym bardziej warto wesprzeć lokalne kgw, gdyż jest to doskonała promocja naszej gminy i regionu tarnowskiego.

 

kgwUrdaPonadto członkowie obu kgw chcą przeznaczyć jedną z uzyskanych w konkursie nagród pieniężnych na wsparcie leczenia i rehabilitację chorych dzieci z najbliższej okolicy.

Okażmy wsparcie swoim lokalnym orgaznizacjom tym bardziej, że nic nas to nie kosztuje, oprócz chwili czasu.

 

Jak głosować?

 

Wystarczy zarejestrować się na stronie https://szczepimysiezkgw.pl/ podając adres mailowy a następnie zalogować się ponownie na tej stronie i pod zdjęciem Koła Gospodyń Wiejskich w Bieśniku "Bieśniczanie" oraz KGW w Słonej "U ŹRÓDŁA"  należy  zagłosować oddając swój głos przez kliknięcie przycisku "Zagłosuj". Głosowanie trwa tylko do 17 października.

Zachęcamy do głosowania na KGW z Gminy Zakliczyn. 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.