Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

ZHR w JamnejW dniach 14-30 sierpnia br. odbywał się na Jamnej LAS, czyli Letnia Akcja Szkoleniowa Małopolskiej Chorągwi Harcerzy ZHR. Był to obóz kursowy dla przyszłych instruktorów: drużynowych harcerzy i wodzów zuchów. Uczestnicy to głównie harcerze z Krakowa i Małopolski (również z Zakliczyna), chociaż w kursie wzięły też udział osoby z Łodzi, Skarżyska-Kamiennej, Wrocławia czy Ostrzeszowa. Kursanci codziennie uczestniczyli w wielu szkoleniach, z których każde było prowadzone przez innego instruktora. A komendy kursów postarały się, aby to faktycznie byli najlepsi z najlepszych.

ZHR w Jamnej2Jedno z ognisk miało naprawdę niezwykłą formę, a gościli na nim: Druh Senator RP hm. prof. Kazimierz Wiatr, pan Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak, pani Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Moj oraz panie dyrektor szkół w Gwoźdźcu oraz Filipowicach - Halina Toboła i Iwona Gurgul. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali gawędy Druha Senatora o początkach Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Przy śpiewie piosenek, jakie rozbrzmiewały, wtórując trzaskającym płomieniom, każdy czuł, że dla Druha Harcmistrza Harcerstwo nadal jest jego życiem i czymś, co na zawsze pozostanie w jego sercu.ZHR w Jamnej3

To był naprawdę świetny obóz szkoleniowy. Mimo że każdy uczestnik musiał nań poświęcić sporą część wakacji, był to z pewnością bardzo dobrze wykorzystany czas, o którego owocach przekonamy się już niedługo. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym nasze obozowanie na Jamnej było możliwe czyli: OO. Dominikanom - Janowi Górze i Andrzejowi Chlewickiemu oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Zakliczyn Panu Dawidowi Chrobakowi.

Czuwaj!

druh Marcin Dorosz

Małopolska Chorągiew Harcerzy ZHR

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.