Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie zaprasza instytucje publiczne, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz mieszkańców gminy Zakliczyn na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 04.09.2015 r. w godz. 10:00-13:00 w Ratuszu w Zakliczynie, Rynek 1, Sala im. Spytka Jordana.

Spotkanie jest adresowane do mieszkańców i instytucji z terenu gminy Zakliczyn, zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z zakresu inwestycji samorządowych, przedsiębiorczości, aktywizacji społecznych, rewitalizacji i innych, objętych Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.

Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do dnia 2 września br. do godz. 16.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/spotkanie-informacyjne-na-temat-mozliwosci-wsparcia-z-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-malopolskiego-na-lata-2014-2020-w-zakliczynie

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca szkolenia i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr. tel.  14-628-88-11, 14-628-88-12 lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Na spotkaniu zostaną omówione możliwości wsparcia na:

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych przez firmy, cyfryzację instytucji publicznych oraz podnoszenie konkurencyjności firm
  • realizację działań w zakresie ochrony środowiska, dziedzictwa kulturowego, naturalnego oraz transportu
  • aktywizację zawodową, społeczną oraz na projekty edukacyjne
  • rewitalizację oraz infrastrukturę społeczną.

Organizator spotkań:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnowie

ul. Wałowa 37, 33-100 Tarnów

tel/fax. (14) 628 88 11

tel.: (14) 628 88 12, (18) 628 88 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.