Od 10 listopada do 30 listopada zmiany w rozkładzie jazdy na gminnej linii komunikacyjnej nr III Zakliczyn Rynek – Dzierżaniny, ograniczenia do 3 kursów dziennie
ROZKŁAD JAZDY DLA LINII KOMUNIKACYJNEJ NR III Zakliczyn Rynek – Dzierżaniny
FHU MOTOR Wojciech Zgórniak
ul. Jagiellońska 20
32-840 Zakliczyn
Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego | D, T | D, T | D, T |
Zakliczyn Rynek | 9:10 | 12:10 | 14:50 |
Zakliczyn Szkoła | 9:13 | 12:13 | 14:58 |
Zdonia – Kuźnia | 9:14 | 12:14 | 14:59 |
Wola Stróska | 9:16 | 12:16 | 15:01 |
Stróże – Szkoła | 9:17 | 12:17 | 15:02 |
Stróże | 9:18 | 12:18 | 15:03 |
Filipowice – Podymacz | 9:20 | 12:20 | 15:05 |
Filipowice | 9:21 | 12:21 | 15:06 |
Filipowice | 9:23 | 12:23 | 15:08 |
Ruda Kameralna | 9:26 | 12:26 | 15:11 |
Borowa | 9:28 | 12:28 | 15:13 |
Dzierżaniny | 9:30 | 12:30 | 15:15 |
Nazwa dworca lub przystanku komunikacyjnego | D, T | D, T | D, T |
Dzierżaniny | 9:45 | 12:30 | 15:20 |
Borowa | 9:47 | 12:32 | 15:22 |
Ruda Kameralna | 9:50 | 12:35 | 15:25 |
Filipowice | 9:52 | 12:37 | 15:27 |
Filipowice | 9:54 | 12:39 | 15:29 |
Filipowice – Podymacz | 9:56 | 12:41 | 15:31 |
Stróże | 9:57 | 12:42 | 15:32 |
Stróże – Szkoła | 9:58 | 12:43 | 15:33 |
Wola Stróska | 10:00 | 12:45 | 15:35 |
Zdonia – Kuźnia | 10:01 | 12:46 | 15:36 |
Zakliczyn Szkoła | 10:02 | 12:47 | 15:37 |
Zakliczyn Rynek | 10:06 | 12:51 | 15:41 |
D – kursuje od poniedziałku do piątku
T – kursuje w pierwszą sobotę miesiąca