tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

Prezydent12 lutego 2020 roku (w środę) prezydent RP Andrzej Duda przyjedzie do Zakliczyna. To będzie kolejna, druga, oficjalna wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w naszym miasteczku (pierwsza wizyta miała miejsce 4 listopada 2018 roku).

 

Tym razem Głowa Państwa odbierze ryngraf Honorowego Obywatelstwa Gminy Zakliczyn, które na wniosek burmistrza Dawida Chrobaka, 046zostało nadane prezydentowi Andrzejowi Dudzie przez Radę Miejską w Zakliczynie podczas 18. sesji Rady w dniu 30 grudnia 2019 roku.

 

Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Zakliczynie z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy rozpocznie się w sali im. S. Jordana zakliczyńskiego ratusza o godzinie 15:30 i będzie transmitowana w internecie oraz za pomocą telebimu, który zostanie zainstalowany przed ratuszem dla zgromadzonych na Rynku. Po sesji Rady Miejskiej, około godziny 16:15, prezydent RP Andrzej Duda wyjdzie przed ratusz, aby spotkać się z mieszkańcami miasta i gminy Zakliczyn.

 

Służby będą wpuszczać chętnych do wydzielonej na Rynku strefy (przed ratuszem) od godziny 14 – tej dwoma wejściami; od strony Urzędu Miejskiego oraz od strony Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Zakliczynie.

 

Należy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych