orlikBurmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Międzyszkolny Ludowy, Uczniowski Klub Sportowy Gulon Zakliczyn i Animator Orlika w Zakliczynie zapraszają uczniów szkół podstawowych na turniej „Wakacje z piłką nożną”.

Zawody odbędą się 15 lipca o godzinie 10:00 na obiekcie Orlika w Zakliczynie. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zarówno zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych, jak i niezrzeszeni. Turniej jest adresowany do chłopców i dziewczyn urodzonych w 2002 roku i młodszych. Zapisy i informacje na temat turnieju można uzyskać u pana Ryszarda Okońskiego - tel. 601-40-88-96. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 lipca 2015 r.

 

„Wakacje z piłką nożną” to inicjatywa Województwa Małopolskiego, realizowana przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie, skierowana do młodzieży Małopolski spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania. Służy ona upowszechnianiu kultury fizycznej, która idzie w parze z działaniami edukacyjno-profilaktycznymi zapobiegania spożywania alkoholu oraz używania narkotyków i palenia tytoniu przez dzieci i młodzież. Godność Ambasadora projektu przyjął selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej Adam Nawałka.

 

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja aktywnej formy wypoczynku, upowszechnianie sportowego trybu spędzania wolnego czasu, popularyzację piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży na terenie województwa małopolskiego, kształtowanie prozdrowotnych postaw, aktywizacja lokalnych środowisk sportowych, nabywanie umiejętności sportowej rywalizacji, respektu dla przeciwnika, panowania nad emocjami, wskazywanie właściwych postaw, wdrażanie zasad fair play, rywalizacja na boisku i wyłonienie najlepszej drużyny turnieju poszczególnych etapów.

Zwycięzcy etapu gminnego zagrają w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 20 lipca br. w Tuchowie.

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.